Studentu Pašpārvalde
Fakultātes basketbola tribīnēs
Autors EVF SP   

1606431_573291332761741_1337099029_oStraujiem soļiem tuvojas LUSP un BK LU rīkotais fanu konkurss "Fakultātes basketbola tribīnēs"

Kas tas ir?
"Fakultātes basketbola tribīnēs" ir konkurss, kurā tiek noskaidrota trakākā, labākā, radošākā un skaļākā LU fakultātes fanu komanda, basketbola tribīnēs, atbalstot BK LU mājas spēlēs Latvijas čempionātā Aldaris LBL basketbola cīņās.
Konkursa mērķis?
1) Popularizēt basketbolu, kā aktīvu dzīvesveidu un pievērst cilvēkus tam, kā arī popularizēt basketbolu LU saimē.
2) Popularizēt BK LU studentu vidū un sniegt komandai tik ļoti nepieciešamo atbalstu cīņās pret Latvijas labākajām komandām (VEF, Ventspils, Barons Kvartāls, BK Valmiera)
3)Noskaidrot labāko un skaļāko basketbola fanu komandu starp LU fakultātēm.
Balvas? -
Neuztraucieties, būs liela skaista galvenā balva, kā arī otrās vietas pārsteigumu balva, un simpātiju balvas.
Kā arī citas mūs lielisko sponsoru balvas labākajām komandām.
Kā pieteikties? Sūti pieteikuma anketu (saņem šeit) uz sports[@]lu.lv vai roberts.fridrihsons[@]gmail.com Komandā jābūt vismaz 7 cilvēkiem un uz spēli jānāk ar attiecīgu pašizdomātu atribūtiku (plakāti, bungas, taures, apģērbs, saukļi, karogi u.t.t) un labu garastāvokli. BK LU mājas spēles notiek Olimpiskajā Sporta centrā Grostonas ielā 6b.

 
Pieteikšanās Iespējamā misijā vēl tikai līdz 1. decembrim
Autors EVF SP   

Iespejama_misijaVēl tikai līdz 1. decembrim ilgs pieteikšanās izglītības programmas Iespējamā misija (IM) Astotajam iesaukumam. Aicinām zinošus un mērķtiecīgus pēdējā kursa studentus, augstskolu absolventus un jaunos profesionāļus pieņemt izaicinājumu par savu turpmākās profesionālās un personīgās izaugsmes ceļu izvēlēties dalību programmā un darbu skolā. Jaunajā iesaukumā tiks uzņemti 30 dalībnieki – jo ātrāk saņemts pieteikums, jo ātrāk potenciālais dalībnieks tiek iesaistīts atlases procesā un iespējams jau nākamā gada sākumā zina, vai ir uzņemts programmā.

 

IM aicina jauniešus pieņemt izaicinājumu kļūt par programmas dalībnieku un divus gadus strādāt kādā Latvijas skolā par pilna laika skolotāju, pasniedzot savai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus. Tā ir iespēja pierādīt, ka katrs bērns var sasniegt augstus mērķus, kā arī ietekmēt sabiedrības nākotni jau šodien.

 

Līdztekus darbam skolā katru otro nedēļas nogali divu gadu garumā IM dalībnieki piedalās intensīvās praksē balstītās mācībās, kurās apgūst mācīšanas un vadības prasmes. Jaunie skolotāji saņem arī mācību stipendiju un individualizētu profesionāļu atbalstu, kas palīdz izvērtēt un pastāvīgi uzlabot darba kvalitāti. IM absolventi atzīst, ka programmā un skolā gūtā pieredze attīsta spēju efektīvāk komunicēt un organizēt citus darbam, izprast savu un citu uzvedību un rīcības motīvus, objektīvi izvērtēt paveiktā darba kvalitāti, izvirzīt īstermiņa un ilgtermiņa mērķus gan sev, gan citiem, kā arī efektīvi plānot laiku mērķu sasniegšanai.

 

IM pretendentam jāiztur 4 atlases kārtas. Līdz šim konkurss uz vienu IM dalībnieka vietu bijis vidēji 1:10. Atlasē tiek vērtēti potenciālā dalībnieka akadēmiskie, sabiedriskie un/vai profesionālie sasniegumi, mērķtiecība un neatlaidība, gatavība mācīties, komunikācijas prasmes un motivācija dalībai programmā. Pieteikties var pretendenti, kuriem jau ir bakalaura grāds vai otrā līmeņa profesionālā izglītība vai plāno to iegūt 2014./2015. studiju gadā. Būtiski, lai izvēlētā mācību priekšmeta nozarē augstskolā ir apgūti atbilstoši studiju kursi vismaz 8 KP apjomā.

 

Lai pieteiktos IM, vispirms jāreģistrējas pieteikuma anketas saņemšanai piesakies.iespejamamisija.lv. Anketa ir programmas pirmā atlases kārta un tās aizpildīšana prasa laiku un iedziļināšanos. Tāpēc aicinām neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi, kā arī izmantot iespēju sazināties ar IM pārstāvjiem, lai precizētu neskaidros jautājumus, kliedētu šaubas vai tieši otrādi – iegūtu papildus motivāciju. Kontakti atrodami piesakies.iespejamamisija.lv lapā.

 

25. novembrī interesenti aicināti izmantot iespēju apmeklēt IM Sarunu klubu, kurā par savu pieredzi stāstīs un atziņās par skolu, skolēniem, mācīšanu un personīgo izaugsmi dalīsies programmas dalībnieki un absolventi. Vairāk par pasākumu https://www.facebook.com/events/386968251458149/.

 
Iespēja iegūt papildus praktiskās zināšānas un iziet apmaksātu praksi uzņēmumā "McCANN"
Autors EVF SP   
Vēlamies informēt, ka komunikācijas vadības konsultāciju uzņēmums “McCANN Consulting” sabiedrisko attiecību, komunikācijas un citu sociālo zinātņu programmu studentiem piedāvā iespēju iegūt papildus praktiskās zināšanas “McCANN Consulting talantu skolā”, kā arī pēc tam aģentūrā iziet apmaksātu praksi.

Potenciālo praktikantu atlase notiks trīs kārtās – (1) motivācijas vēstules, pēdējā semestra sekmju izraksta un vismaz viena pasniedzēja rekomendācijas vēstules izvērtēšana, (2) lekciju kursa noklausīšanās un mājasdarba izpildīšana, kā arī (3) intervija ar uzņēmuma vadības komandu.

Motivācijas vēstuli, sekmju izrakstu un pasniedzēju rekomendāciju lūdzam sūtīt uz Kr.Barona 45/47, Rīga, LV-1011 vai elektroniski  uz epastu: liga.greiskane@mccannconsulting.lv ar norādi “Prakses pieteikums” līdz 24. novembra plkst. 18:00.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Līgu Greiškani (tel. 29691406; e-pasts: liga.greiskane@mccannconsulting.lv).

 

Vairāk informācijas  - https://www.youtube.com/watch?v=1nWTFtkyPCs&feature=youtu.be

 

 
Kļūsti par AIDS dienas zibakcijas dalībnieku!
Autors Bildesin   

Plakats

Kļūsti par AIDS dienas zibakcijas dalībnieku!

 

Kāpēc mēs uzrunājam tevi.

Jo Latvija ir 2. vietā jaunatklāto HIV infekcijas gadījumu skaita ziņā visā Eiropas Savienībā! Jo šobrīd visvairāk šis vīruss izplatās seksuālo kontaktu ceļā, īpaši jaunu cilvēku vidū. Jo šobrīd mūsu valstī ir reģistrēti vairāk kā 6000 HIV inficēto, lai gan, pēc ekspertu atzinumiem, reālais cipars ir vismaz divreiz lielāks. Savukārt visā pasaulē šis vīruss ir skāris vairāk kā 35 miljonus...

 

Ko mēs katrs varam darīt?

Ja arī tu vēlies paust savu nostāju un palīdzēt veicināt sabiedrības izpratni, celt informētības līmeni un mazināt aizspriedumus pret HIV/AIDS, tad piesakies dalībai vērienīgā un publiskā zibakcijā (flashmob)!

Kas? Kur? Kad?

Zibakcija notiks Pasaules AIDS dienā - 1.decembrī (pirmdien)t/c Origo dzelzceļa stacijas teritorijā, plkst. 17.30

Lai šī biedrības DIA+LOGS organizētā akcija patiesi piesaistītu sabiedrības uzmanību un radītu pārdomas, mums ir nepieciešams tavs atbalsts! Un, proti, mēs meklējam 50 cilvēkus, kas vēlētos profesionāla horeogrāfa vadībā kļūt par neliela uzveduma dalībniekiem.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu pieredzi masu pasākuma realizēšanā;

  • Iespēju satikt domubiedrus un iepazīties ar citiem radošiem cilvēkiem;

  • Bezmaksas apmācības par HIV/AIDS, tā izplatību, tendencēm, HIV inficēto cilvēku ikdienu, droša seksa nozīmību u.c.;

  • Balviņu – „One Touch” prezervatīvu! Savukārt pieciem (5) no zibakcijas dalībniekiem, izlozes kārtībā, būs iespēja tikt pie pavisam vērtīgām balvām no „One Touch”!!!

  • Tiem, kas vēl mācās- rakstisku apliecinājumu par iesaisti šādā sociālā akcijā (pēc pieprasījuma)

Kas jādara:

  • Jāieplāno brīvs laiks 30.novembra pievakarē (sākot no 16.00), lai tiktu uz akcijas ģenerālmēģinājumu t/c Origo;

  • Jāieplāno laiks (ja iespējams) 1.decembrī no 14.00 – 16.30 mācību konferences apmeklējumam (apmācību laikā tiks nodrošinātas arī uzkodas);

  • Jāieplāno laiks 1.decembrī no 17.20 – 17.50 dalībai zibakcijā!

  • Ja tiec minētajos datumos un laikos, tad jāpiesakās, aizpildot šo anketu: http://goo.gl/forms/su2S7v73LJ

 

 

Vairāk info, www.diacentrs.lv , 20066680 (Lelde)

 
Atskats: Mežonīgo Rietumu boulinga nakts
Autors EVF SP   

rsz_img_9697Vakar norisinājās jau septitā EVF boulinga nakts! Kā ierasts, tā notika boulinga un izklaides centrā “Fantasy Park”. Šogad boulinga nakts tēma bija Mežonīgie Rietumi.

Šogad piedalījās 24 komandas, no kurām visas bija pacentušās atgriezties mežonīgo rietumu laikos, kad dominēja rūtaini krekli, platmalesun korsetes. Arī “Fantasy Park” DJs Rob4Real gādāja par atmosfēru ar atbilstošām dziesmām.

 

Par septītās boulinga nakts čempioniem kļuva Dzelzs Zeķes (633 punkti), savukārt 2. vietu ieguva Ciparu Mix (562 punkti), bet 3. vietu - Ūsainie Burito (496 punkti). Apsveicam!

 

Bildes no pasākuma vari apskatīt mūsu FB lapā: www.fb.com/LUEVFSP

 

Ar lieliskām balvām gan turnīra, gan konkursu uzvarētājus nodrošināja mūsu lieliskie sponsori: OneTouch, Fantasy Park, Volvo Sporta Centrs, Vingrosev.lv, AdrenalineTan, Red Bull, Ģertrūdes ielas teātris, Ādažu Čipsi, Subway, Escape Room

 

 
SP vēlēšanu rezultāti 2014
Autors EVF SP   

Šīs nedēļas sākumā - 3. un 4. novembrī - notika EVF SP vēlēšanas, kurās kopumā nobalsoja 126 studenti.

 

Vēlēšanās kandidēja 43 studenti 3 sarakstos: "Ofšors divi" (17 studenti), "Pirmā reize"(6 studenti), "Students studentam" (20 studenti). Partija "Ofšors divi" saņēma 49 balsis, "Pirmā reize" - 11 balsis, "Students studentam" - 60 balsis. Vēlēšanās uzvarēja partija "Students studentam".

EVF Studentu pašpārvaldē tika ievēlēti un mandātu ieguva 43 studenti, kuri nākamo gadu pārstāvēs Jūsu viedokli.

 

Paldies, ka piedalījāties vēlēšanās!

 

Pilnus vēlēšanu rezultātus var apskatīt šeit

 
Mežonīgo rietumu boulinga nakts
Autors EVF SP   

 

rsz_afisha_mezonigie_rietumi_var2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klāt rudens, ārā slapjš un auksts, bet mēs, Ekonomikas un vadības fakultātes Studentu pašpārvalde, gribam nokļūt kādā siltā un sausā vietā kā mēžonīge rietumi. Ja arī Tu vēlies, tad pievienojies mums “Mežonīgo rietumu” boulinga naktī!

 

Kad? 6. novembrī

Cikos? 22:00 – 02:00

Kur? “Fantasy Park”, Mūkusalas ielā 71.

Kā? Mežonīgo rietumu stilā

 

Lai piedalītos boulinga naktī, Tev ir jāizveido 5 cilvēku komanda, kurā ir vismaz 2 meitenes un 3 cilvēki no LU un līdz 4. novembra plkst. 18:00 nāc uz EVF Studentu pašpārvaldi (pagrabiņā Aspazijas bulvārī 5, ieeja no pagalma), aizpildi anketu un samaksā dalības maksu EUR 10 par komandu (no 1 cilvēka sanāk EUR 2). Anketa apskatāma zemāk.

Neaizmirstat izvirzīt komandas kapteini un izdomāt komandas nosaukumu!

Tiekamies 6. novembrī mežonīgo rietumu noskaņās boulinga naktī!

Mūs atbalsta: OneTouch, Fantasy Park, Volvo Sporta Centrs, Vingrosev.lv, AdrenalineTan, Red Bull, Ģertrūdes ielas teātris, Ādažu Čipsi, Subway, Escape Room

 

 

Nolikums: BN nolikums

Pieteikuma anketa: BN anketa

 
Fotokonkurss "Patriotiskā Latvija"
Autors EVF SP   

 

LU_EVF_SP_Fotokonkurss-2Kura ir tā vieta Latvijā, kur nokļūstot, Tu patiešām sajūti to silto un nebeidzamo mīlestību pret Latviju? Vai tas ir tepat Rīgā vai ārpus tās, varbūt tie ir Tavi lauki vai kāda vēsturiska vieta Latvijā? Lai kur tas būtu, Tev ir iespēja parādīt un pastāstīt par, tavuprāt, patriotiskāko vietu Latvijā, iemūžinot to fotogrāfijā.

Tuvojoties Latvijas 96. dzimšanas dienai, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes Studentu pašpārvalde organizē fotokonkursu “Patriotiskā Latvija”, lai aicinātu studentus parādīt savu patriotisko Latviju.

Fotogrāfijas var iesūtīt ikviens Latvijā studējošs students līdz 9. novembrim uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Publiskā balsošana mūsu Facebook lapā (ej.uz/EVFSP) notiks no 10. - 16. novembrim, un 17. novembrī to izvērtēs īpaša žūrija.

Fotokonkursa uzvarētājs balvā iegūs vakariņas divām personām 18. novembrī Folkklubā “Ala”.

 

Fotokonkursa nolikums

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

LU EVF - studijas

Reklāma

Reklāmkarogs