Studentu Pašpārvalde
Pirmkursnieku konkurss
Autors EVF SP   

runaskonkurss_1000Kā jau katru gadu arī šogad Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) sadarbībā ar Tallink meklē pirmkursnieku, kurš savu vien pirmkursniekam raksturīgo enerģiju, iedvesmu un nepacietīgu sagaidīt savu pirmo studiju semestri spēj ietērpt skaistos vārdos sev un saviem kursa biedriem! Ja tev ir ko teikt, sūti savu sagatavoto svētku runu 300-350 vārdu apjomā un motivācijas vēstuli brīvā formā līdz 17. augustam uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ar norādi “Pirmkursnieka runas konkursam”

 

Tu esi bakalaura studiju pirmā kursa students, kas nupat sapratis, ka līdz 1. septembrim savā Universitātē ir palicis teju vien nieka mēnesis vai arī esi izskatījis visu pieejamo informāciju par savu fakultāti un nevari vien sagaidīt brīdi, kad iepazīsi savus kursa biedrus, lai kopīgi mestos apgūt jaunas zināšanas? Varbūt savu sparu, enerģiju un gatavību uzsākt savas studenta gaitas vēlies izteikt paša veidotā runā un sev un saviem draugiem dāvāt Tallink jūras ceļojumu?

 

Labākās runas autors ar savu uzrunu uzstāsies Jauno studentu svētkos “Aristotelis” 31. augustā Doma laukumā un saņems dāvanu karti no Tallink, lai kopā ar vēl 3 draugiem dotos jūras ceļojumā Rīga-Stokholma-Rīga un izbaudītu aizraujošu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa.

 

2013. gadā iespēju teikt pirmkursnieku runu ieguva LU Sociālo zinātņu fakultātes studente Dārta Apsīte, kas Doma laukumā sapulcējušos studentus un mācībspēkus uzrunāja šādiem vārdiem: „Mums ir jāsaprot, cik liels ir spēks un varēšana, ja esam visi kopā! Ja esam izglītoti! Veidosim Latviju tādu, kādu gribam to redzēt. Kamēr latvietis nebeigs izglītoties, Latvija pastāvēs! Latvijas Universitāte joprojām ir saglabājusi savu galveno uzdevumu – būt par Latvijas intelektuālās dzīves centru. Turpināsim izglītoties un nest Latvijas vārdu pasaulē ar Latvijas pirmuniversitāti –Latvijas Universitāti, un vienmēr atcerēsimies Ata Kronvalda teikto :” Man nav svētākas valodas par latviešu valodu, man nav mīļākas tautas par latviešu tautu.”!”

 

Nolikums šeit

 
Pirmsaristotelis
Autors EVF SP   

rsz_evf

 

Čau, pirmkursniek!


Strauji tuvojas Tavs pirmais studiju gads, kas neapšaubāmi sola jaunus draugus un neaizmirstamus piedzīvojumus! Lai drošākiem soļiem dotos uz pirmajām lekcijām 1. septembrī, aicinam Tevi uz LU EVF Pirmsaristoteli 31. augustā, kurā iepazīsi fakultāti, jaunos kursa biedrus un varēsi pārbaudīt savu erudīciju!

 

31. augustā plkst. 12:30 mēs, LU EVF Studentu Pašpārvalde, gaidīsim Tevi fakultātes pagalmā, lai pavadītu lielisku dienu, orientējoties pa fakultāti, risinot dažādus uzdevumus un pirms studiju sākuma arī nedaudz iekustināt savu radošo pusi!

 

 

Un noteikti nepalaid garām svinīgo gājienu vakarā uz Doma laukumu, kur tiksies visas LU fakultātes! Tāpēc visi tiekamies plkst. 18:00 fakultātes iekšpagalmā, ģērbušies sarkanās un melnās drēbēs, lai starp daudzajiem studentiem mūs atpazītu un mēs paradītu, ka esam labākā un skaļākā fakultāte!


Pēc gājiena, ar mūsu fakultātes dekāni priekšgalā, dosimies atpakaļ uz LU EVF iekšpagalmu, kur kopā iesāksim Tavu pirmo studenta ballīti un izdejosimies pirms došanās uz Aristoteļa svnībām Vidzemes tirgus paviljonā!

 

Par enerģiju mūsu Pirmsaristotelī gādās RedBull! rsz_redbullproductpic-1

 

Vairāk info par Aristoteļa pasākumiem: www.aristotelis.lv

 
Jauno studentu svētki "ARISTOTELIS"
Autors EVF SP   
rsz_rsz_aristotelis

Neatkarīgi no tā vai esi jaunais vai jau esošais EVF students, NĀC ar mums 31. augustā pārstāvēt savu fakultāti studentu svētkos "ARISTOTELIS"! Esi skaļš, košs un radošs!

"Aristoteļa svētki kļuvuši par neaizvietojamu katra jaunā LU studenta dzīves sastāvdaļu. Tie sākas jau pirms svinīgās atklāšanas Doma laukumā, kad jaunie studenti pulcējas kopīgam gājienam no savām fakultātēm uz svinību norises vietu, pa ceļam pēc iespējas veiksmīgāk piesakot savu piederību fakultātei, kas izpaužas pirmkursniekiem piešķirtā fakultātei raksturīgā atribūtikā, fakultātes karogā, dziesmās un saukļos, lai, nonākot galā, sacenstos par studentiskākās saimes titulu.

 

Doma laukumā jaunajiem studentiem būs iespēja pirmo reizi tikties ar pašu Aristoteli, LU rektoru profesoru Mārci Auziņu, fakultāšu dekāniem, studentu un studenšu korporācijām.

Aristoteļa oficiālās daļas beigas tiks iezīmētas, studentiem dodoties lāpu gājienā pa Vecrīgu, gar Brīvības pieminekli un Latvijas Universitātes galveno ēku Raiņa bulvārī 19, lai kopīgi nokļūtu pasākuma otrās daļas norises vietā - Vidzemes tirgus Aristoteļa paviljonā. Tajā jaunie studenti tiks iepazīstināti ar studenta godu ballēties un pilnībā atstāt vasaru aiz muguras līdz ar studentu zvēresta došanu pusnaktī."

 

vairāk info: www.aristotelis.lv

 
Iespēja kļūt par buddy ārzemju studentam
Autors EVF SP   

300 jaunus iespaidus alkstoši Erasmus studenti  ierodas Latvijas Universitātē.

Gribi kļūt par studenta BUDDY?????

Nāc, pievienojies!

Iepazīsti jaunas kultūras, iegūsti jaunus draugus, iepazīstini ar pilsētu un parādi cik lieliska ir Latvija!

Ja zini vismaz divas valodas un Tev ir nedaudz brīvā laika un pozitīva enerģija ar kuru dalīties.

Sūti e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz 03.08.2014.

 

Around 300 new experience seeking Erasmus students are coming to the University of Latvia!

Want to be a BUDDY???

Come and join!

Get to know new cultures, make new friends, help them to get to know the city, and show how awesome Latvia is!

If you know at least 2 languages, if you have some extra time, and positive energy to share: join us!

Send an e-mail to Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu until 03.08.2014

rsz_lv_web

 
Izlaiduma balle 2014
Autors EVF SP   

Izlaidums14

Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē jau ceturto gadu Studentu pašpārvalde kopā ar LU EVF vadību fakultātes absolventiem organizē izlaiduma balli, lai nosvinētu patīkamo notikumu - universitātes pabeigšanu! Šogad EVF absolvēja 800 studenti.

Balle notika 20. jūnijā  EVF pagalmā, kur tika uzcelta telts ar deju grīdu, lai netraucētu lietus un dejot varētu visu nakti. Vakara laikā par lielisku mūziku un trakām dejēm gādāja grupa CoCo Orchestra un DJs Agris. Vakaru vadīja talantīgais mūziķis un mūsu fakultātes bijušais students Kārlis Būmeisters jeb Kaža.

EVF Studentu pašpārvaldes biedri bija parūpējušies arī par konkursiņiem, kuros balvas nodrošināja RedBull, Ģertrūdes ielas teātris un Ze Donats.

 

Bildes no pasākuma šeit un fotostūra šeit!

VIDEO

 
Aizvadītas EVF sporta spēles 2014!
Autors Bildesin   

rsz_img_9185Šajā nedēļas nogalē, 31.maijā un 1. jūnijā, tika aizvadītas sporta spēles, kas notika "Kempings Nemo".

Neskatoties uz to, ka laika apstākļi sportistus nelutināja, visas 12 komandas cīnījās līdz galam. Paldies visām komandām, kas piedalījās!

Pirmajā dienā notika komandu spēles futbolā, volejbolā, frisbijā, streetbolā, tautas bumbā, virves vilkšanā. Savu fizisko izturību un savstarpējo saliedētību bija iespēja pārbaudīt arī Streelnieks.lv īpaši izveidotajā Airsoft trasē. Lai noskaidrotu stiprāko komandu bija atbraucis "Captain Morgan" busiņš, kuru komandām bija jāvelk.

Pirmo dienu noslēdza dejas Nemo vasaras terasē.

Otrajā dienā notika finālspēles un individuālās disciplīnas: ziloņa pastaiga, zābaka mešana, jūras stafete, riņķīši un florbola metieni.

 

 
Sporta Spēles 2014
Autors EVF SP   

rsz_1baneris

Vēlies kopā ar draugiem aktīvi iesākt vasaru un lieliski pavadīt laiku? Tad EVF Sporta spēles būs īstā vieta, kur atpūsties un arī pacīnīties par balvām!

Šogad tās notiks “Kempings Nemo” no 31. maija – 1. jūnijam.

Tā būs lieliska iespēja ne tikai izkustināt muskuļus un pārbaudīt spēkus, bet arī iekustināt prātu pirms sesijas!

Mēs vēlamies uzlabot un veicināt attiecības starp LU fakultātēm un citām Latvijas universitātēm, popularizēt sporta spēles kā aktīvas un veselīgas atpūtas iespēju ārpus fakultātes, ceļot patriotismu un sacensību garu, kā arī sniegt dalībniekiem iespēju saturīgi pavadīt brīvo laiku, sportojot un piedaloties sacensībās.

Sporta spēļu dalībniekiem būs iespēja pierādīt sevi tādos komandas sporta veidos, kā futbols, volejbols, basketbols, tautas bumba, frisbijs, airsofts, u.c. Protams, dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī dažādās individuālajās sacensībās.

 

Sīkāk par sporta spēlēm, to noteikumiem, komandas sastāvu un dalības maksu var iepazīties sporta spēļu nolikumā, kas ir pieejams zemāk.

Organizatori nodrošina katrai komandai 1 četrvietīgo mājiņu, par kuru būs nepieciešams pie reģistrācijas iemaksāt drošības naudu. Komandai būs arī iespēja par saviem līdzekļiem noīrēt papildus mājiņas. Gadījumā, ja komanda nevēlas papildus mājiņas, tiks nodrošinātas telšu vietas. Rezervācijas un sīkāka informācija atrodama:  http://www.nemo.lv/kempinga_majinas.html


Neskaidrību gadījumā zvanīt Tomam mob.tel. 26544201

 

Nolikums

Komandas pieteikuma anketa

Individuālā pieteikuma anketa


 
Pavasara Boulinga nakts pārskats
Autors LU EVF SP   

rsz_3img_0914

Netiki uz supervaroņu tikšanos LU EVF Pavasara Boulinga naktī 24.aprīlī izklaides centrā “Fantasy Park”, bet vēlies zināt, kā gāja? Šeit neliels ieskata boulinga naktī!

Bija ieradušās 16 supervaroņu komandas. Satikt varēja Supermenu, Kaķsievieti, Power Puff meitenes, Betmenu un viņa pretinieku Džokeru, tomēr dominēja studentu pašu izdomāti supervaroņi, no kuriem boulinga nakts noslēguma konkursā par visatraktīvāko un oriģinālāko supervaroni žūrija atzina Škodmenu!

Paralēli boulinga spēlēm dalībnieki iesaistījās dažādās spēlēs, kurās varēja parādīt savu veiklību, ātrumu un lokanību, un iegūt veicinošās balvas! Par atmosfēru turnīrā gādāja DJs.

1. vietu ieguva Tomsoni (664 punkti);

2. vietu - Aksīši (551 punkts);

3. vietu - Sapņu komanda ( 541 punkts).


Ar lieliskām balvām gan turnīra, gan konkursu uzvrētājus nodrošināja mūsu lieliskie sponsori: RedBull, Zaķusalas Peintbola parks, YoYo Frozen Yoghurt, Skrīveru saldumi, Ģertrūdes ielas teātris, resorāns “Kotai” un Contex.


Vairāk bildes no pasākuma šeit: http://failiem.lv/u/gzdnpfy

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

LU EVF - studijas

Reklāma

Reklāmkarogs