Studentu Pašpārvalde
Pilnveido sevi līderības seminārā
Autors EVF SP   
11257879_1091283570888783_1810533743006370160_o

Tu gribi būt efektīvs nākamās paaudzes līderis?

Vēlies, lai Tava komanda būtu saliedēta un tās darbs būtu izcils un augsti novērtēts?

Tad Tev noteikti ir jāapmeklē Līderības prasmju attīstības seminārs!

Semināra laikā Tev būs lieliska iespēja gan teorētiski, gan praktiski:

- iejusties līdera lomā, vadot komandas darbu;

- izprast dažādu cilvēku atšķirīgus priekšstatus par līderību;

- iemācīties izmantot dažādus līderības stilus atkarībā no darba situācijas;

- saprast savas līdera spējas un trūkumus;

- uzklausīt citu viedokli par savu līdera uzvedību.

Semināra noslēgumā Tu saņemsi personīgi Tev izveidotu līdera profilu un savas līderības attīstības plānu (Leadership development action plan), kas noteikti palīdzēs Tev turpmākajā profesionālajā darbībā.

Seminārs notiks 14.05. un 27.05.!

Dalībniekiem jāapmeklē abas semināra nodarbības.

Semināru vadīs pieredzējusī biznesa trenere un līderības pētniece Darja Miščenko (Maastricht University un University of Western Australia)

 
SPORTA SPĒLES 2015
Autors EVF SP   

11233529_1616121915301939_6666704463406614137_n

Vēlies kopā ar draugiem aktīvi iesākt vasaru un lieliski pavadīt laiku? Tad EVF Sporta spēles būs īstā vieta, kur atpūsties un arī pacīnīties par lieliskām balvām!

Šogad tās notiks kempingā “Jūras priede” 30. – 31. maijā.

Tā būs lieliska iespēja ne tikai izkustināt muskuļus un pārbaudīt spēkus, bet arī iekustināt prātu pirms sesijas!

Sporta spēļu dalībniekiem būs iespēja pierādīt sevi tādos komandas sporta veidos, kā futbols, volejbols, basketbols, tautas bumba, u.c. Protams, dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī dažādās individuālajās sacensībās.

Mēs vēlamies uzlabot un veicināt attiecības starp LU fakultātēm un citām Latvijas universitātēm, tādēļ piedalīties var visi!

Sporta spēles ir aktīva un veselīga atpūtas iespēja ārpus fakultātes, kas ceļ sacensību garu, kā arī sniedz dalībniekiem iespēju saturīgi pavadīt brīvo laiku, sportojot un piedaloties sacensībās.

Komandā jābūt ne mazāk kā 12 un ne vairāk kā 20 dalībniekiem, no kuriem vismaz 6 ir jābūt puišiem un 6 ir jābūt meitenēm. Komandu pieteikt var līdz 28. maijam.

Uz un no sporta spēļu vietas jūs nogādās divi 50-vietīgi Konti Buss autobusi. Uz vietām autobusos jāpiesakās reģistrējot komandu, tāpēc neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi!

Kā nokļūt?

Braucot ar vilcienun no Rīgas, jābrauc līdz Zvejniekciema stacijai.

Sīkāk par sporta spēlēm, to noteikumiem, komandas sastāvu un dalības maksu var iepazīties sporta spēļu nolikumā, kas ir pieejams ŠEIT.

 

Pieteikuma anketas:
KOMANDAS

INDIVIDUĀLĀ

 

Organizatori nodrošina katrai komandai līdz 4 divvietīgajām mājiņām, par kuru būs nepieciešams pie reģistrācijas iemaksāt drošības naudu. Ja mājiņa būs tādā pašā kārtībā kā saņemot, tad drošības komanda naudu saņems atpakaļ. Atceraties, ka gultasveļa pašiem jāņem līdzi. Ja mājiņas nevēlaties, droši ņemat teltis!

 

Neskaidrību gadījumā zvanīt Kasparam, mob.tel. 29468800

 

 
Dinamiskās Domas Darbnīca
Autors EVF S   
rsz_a3-ddd-lv
 
Atvērto durvju nedēļa: ekskursijas uzņēmumos
Autors EVF SP   

rsz_1adn_2015_plakats

Šogad jau 8.gadu pēc kārtas Prakse.lv organizē ekskursijas uz lielākajiem Latvijas uzņēmumiem, šogad piedalās vairāk kā 55 uzņēmumi. Ekskursijas noritēs no 13.-17.aprīlim.

Papildus informācija par ekskursijām: http://www.prakse.lv/atverto-durvju-nedela-uznemumos-2015

Aicinām Jūs pieteikties uz ekskursijām. Ekskursijas laikā jaunieši varēs iepazīt darba devēja telpas, darbiniekus, uzdot sev interesējošos jautājumus un piedalīties aktivitātēs.. uzzināt par prakses un darba iespējām!!!
Visas ekskursijas redzamas šeit: http://www.prakse.lv/event/list

Individuāli jaunieši var pieteikties Prakse.lv no sava jaunieša profila.

Anketu, kuru nepieciešams aizpildīt, lai pieteiktu grupu ekskursijai vari lejuplādēt šeit

Atceries,vietu skaits ekskursijām ir ierobežots!

 
Jauno mūziķu konkurss “Hadrons” aicina studentus atklāt muzikālos talantus
Autors EVF SP   
imgo

Maijā jau desmito gadu norisināsies Jauno mūziķu konkurss “Hadrons”, šogad aicinot savus talantus atklāt ne tikai Latvijas Universitātes studentiem, bet ikvienam studentam, kurš ir veido kādu muzikālu apvienību. Pieteikšanās jaunajām grupām konkursam notiks līdz 21. aprīlim, interneta vietnē naba.lv/hadrons.

Ikviena jauna mūziķu grupa, kura vēl nav izdevusi albumu un kurā ir pārstāvēti studenti, kurai piemīt studentisks sacensību gars un vēlme veicināt savu atpazīstamību ir aicināti pieteikties konkursā.  Lai piedalītos konkursā, mūziķiem līdz 20. aprīlim jaaizpilda pieteikums naba.lv/hadrons un jānosūta audio ieraksts MP3 formātā ar 3 oriģināldziesmām. Jaunās mūzikas grupas izvērtēs mūzikas nozares profesionāļi, Radio NABA un studentu pārstāvji.

 

Konkurss norisināsies divās kārtās, bet finālā 21. maijā sešas jaunās grupas spēlēs noslēguma koncertā klubā “NABAKLAB”. Visa informācija par pieteikšanos un pieteikšanās elektroniskā anketa atrodama naba.lv/hadrons. Savukārt klausītāji, līdzīgi kā iepriekšēja gadā, no  6. līdz 20. maijam interneta balsojumā noteiks savu favorītu starp finālistiem, kas saņems īpašo klausītāju balvu.

 

Konkurss notiek jau desmito gadu un kopumā tajā dalību pieteikušas vairāk nekā 200 grupas. Iepriekšējo gadu uzvarētājas – “DJ Krankenwagen”, “Nepilngadīgā Anna”, „Starmetis”, „Das Sonntags Legion”, „The Movies” (tagad „Tribes of the City”), „Ēnu kaleidoskops” - pēc tam izdevušas arī albumus un kļuvušas pazīstamas ne tikai Latvijā.

 

Jaunajām mūzikas grupām tā ir iespēja parādīt sevi plašākai sabiedrībai – galvenajā balvā iegūstot ieraksta laiku studijā un iespējas startēt uz vasaras festivāla “LABA DABA”,  festivāla “Bildes” un jauno studentu svētku “Aristotelis” skatuvēm.

 

Jauno mūziķu konkursu organizē Latvijas radio 6 – programma “NABA” sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi. Piedāvā “Lāčplēsis”.

 
Ziņojums pilotiem: RED BULL Paper Wings 2015 pacelšanās posmi.
Autors EVF SP   

rsz_1rbpw_2015_1500px

Gaisa satiksme visā pasaulē strauji pieaugs martā, kad simtiem pasaules labākie piloti uzņemsies savā starpā konkurēt par vietu Red Bull Paper Wings Pasaules finālā, kas norisināsies šī gada maijā, Zalcburgā - Austrijā.

 

Aizmirsti kabīnes, lidmašīnas dzinēju un saldo petrolejas smaržu. Visas iekārtas, kas nepieciešamas, ir parasta A4 formāta papīra lapa. Panākumi garantēti, izmantojot nedaudz iztēles un kreativitātes, lokot mazo papīra lidmašīnu.

 

Desmitiem tūkstošu piloti savas papīra lidmašīnas locīšanas prasmes pārbaudīs vairāk kā 80 valstīs visā pasaulē, cīnoties par vietu Red Bull Paper Wings finālā.

 

Kvalifikācijas posmi:

  • 29. Martā, Rīga, Olimpiskais sporta centrs, reģistrācija no 14:00 līdz 16:00, sacensības no 15:00 līdz 18:00.
  • 2.aprīlī, Rīga, Ķīpsala, BT1 halle, reģistrācija no 14:30 līdz 16:30, sacensības 15:00 līdz 18:00.

 

Žūrija pilotus vērtēs trīs disciplīnās: ilgākais lidojuma gaisā, tālākā ceļa veikums un aerobātika. Katrā no disciplīnām dalībniekiem tiek dota iespēja piedalīties divas reizes. Otrajā lidojumā, pēc pilota izvēles, var izmantot jaunu vai iepriekš izmantoto papīra lidmašīnu. Pieteikties kvalifikācijai un pārbaudīt savas papīra lidmašīnu locīšanas prasmes var jebkurš students. Drīkst piedalīties visos posmos. Dalība ir bez maksas.

 

Katras disciplīnas galvenās balvas ieguvējs iegūst lielisku iespēju piedalīties Red Bull Paper Wings pasaules finālā Zalcburgā – Austrijā. Ceļa un uzturēšanās izmaksas sedz Red Bull.

 
Studentiem iespēja izteikt viedokli par dzīvi LU dienesta viesnīcās
Autors EVF SP   
DV_kastes

Latvijas Univeristitātes Studentu padome (LU SP) šaja pavasarī uzsāk akciju ar devīzi “Student – neklusē, izsaki viedokli!” Latvijas Universitātes dienesta viesnīcās, lai noskaidrotu studējošo apmierinātību ar dzīves apstākļiem šajās dienesta viesnīcās.

Akcijas ietvaros dienesta viesnīcās būs pieejamas ieteikumu un ierosinājumu kastes, kurās dienesta viesnīcu iedzīvotāji varēs gan ierosināt uzlabojumus dienesta viesnīcu vides uzlabošanai, gan anonīmi ziņot par dažādām sadzīviskām problēmām, ar kurām saskaras, dzīvojot tajās. Visus ierosinājumus, ieteikumus un sūdzības izskatīs LU SP Sociālā virziena pārstāvji un kopīgi ar LU Saimniecības pārvaldi atradīs labākos risinājumus šo problēmu atrisināšanai un sasāpējušo jautājumu sakārtošanai, bet atbildes uz jautājumiem par studējošo dzīves ieradumiem dienesta viesnīcās palīdzēs dienesta viesnīcu vecākajiem veidot studentu dzīves notikumus dienesta viesnīcās.

LU SP Sociālā virziena vadītāja Maira Belova, “Ik nedēļu Dienesta viesnīcas vecākais atvērs izvietotās kastes “Pandoras lādes” un secinās, kas darāms konkrētajā gadījumā. Problēmas tiks risinātas un ierosinājumi ņemti vērā! Mums ir svarīgs katrs dienesta viesnīcās dzīvojošā viedoklis gan par koplietošanas telpām, gan par dežurantēm un dienesta viesnīcu sniegtajiem pakalpojumiem.”

Šī gada marta otrajā pusē dienesta viesnīcas vecākie kopā ar LU SP Sociālā virziena vadītāju dosies uz tikšanos ar LU Saimniecības pārvaldi un LU direktoru A. Peiču, lai pārrunātu sadzīviskās problēmas dienesta viesnīcās un izstrādātu konkrētu plānu to atrisināšanai, bet pirms tam LU SP aicina ikkatru dienesta viesnīcas īrnieku līdz 23. martam aizpildīt elektronisko aptauju:

  1. Rēznas ielas 10c dienesta viesnīcas īrniekiem: šeit.
  2. Burtnieku ielas 1 dienesta viesnīcas īrniekiem: šeit.
  3. Buļļu ielas 5 dienesta viesnīcas īrniekiem: šeit.
  4. Zeļļu ielas 8 dienesta viesnīcas īrniekiem: šeit.
  5. Tālivalža ielas 1b dienesta viesnīcas īrniekiem: šeit.
  6. Jūrmalas gatves 74 dienesta viesnīcas īrniekiem: šeit.

Aptaujā iegūtie dati tiks izmantoti, lai LU SP kopā ar dienesta viesnīcas vecākajiem sagatavotu nostāju par šī brīža problēmām un ierosinājumiem, veicot padziļinātāku situācijas izpēti un meklējot labākos risinājumus. Visas iesniegtās anketas ir anonīmas, bet izteiktais viedoklis tiks apkopots katru nedēļu. Regulāri Dienestu viesnīcu vecākie informēs par veiktajām izmaiņām, kā arī nozīmīgākā informācija tiks publicēta lusp.lv.

 
Culture Exchange programme - Explore beyond the borders!
Autors EVF SP   
CEP_plakats

 

Culture Exchange programme (CEP) is looking for new participants during March 1 till March 13 midnight to take them together on 3 months long afterstudy activity programme and share cultural experience to each other. It is an amazing opportunity to find new friends, learn new aspects about other cultures and national characteristics.

Culture Exchange programme – it is a place for every student who wants to discover new points of view and get to know more about different cultures. If you are Latvian or foreign student it is an opportunity for YOU to join and reach new level of knowledge about other cultures! Don’t be afraid to be open minded, active and friendly – it is easy to find new and good friends for the rest of your life, to make amazing memories and enjoy your free time!

So – what will we do together? The main plan is to get together twice a month on 4-6 official meetings and to explore Latvia on 2 outdoor activities. In official meetings we will have some group tasks, discussions and other activities to make every meeting interesting. On outdoor activities we will explore Riga city and will go an a picnic somewhere in Latvia.

But what’s CEP about? – you may ask. And the answer is very simple – Culture Exchange programme (CEP) is about promoting tolerance and stronger amity between Latvian and foreign students by giving them chance to participate in various activities during which participants are introduced to unique aspects of other cultures thus increasing understanding of other cultures.

Our ultimate goal is united student environment where is place for both – Latvian and foreign students. Project is based on cooperation, respectful attitude and foreign student integration in Latvia’s environment. Besides amongst people are many different stereotypes that cause intolerance in society. Those stereotypes and intolerance mostly is based on society’s ignorance what we want to clear out during this project by letting participants get to know each other and participating in various activities.

CEP is a great chance to meet students from all over the world giving you an opportunity to enjoy multicultural environment in Latvia and educate others about your culture whilst learning about others’ as well. In addition you can improve your knowledge of foreign languages and gain international friends for future adventures beyond the program borders.

This year from our sponsors CEP offers nice and useful prizes for most active participants!

What are you waiting for? – you can sign up from March 1 till March 13 midnight at

https://docs.google.com/forms/d/1eeHyZJqqFgncJEwy3cJueYtcFHrawrBoNp2u-xHSiqs/viewform

For more information write to Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu or look for us on Facebook.com/CultureEP ,  Twitter @CEP_15 or on Instagram @CEP_15

 

Relīzi sagatavoja Marta Suveizda.

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

LU EVF - studijas

Reklāma

Reklāmkarogs