Studentu Pašpārvalde
Studenti Studentiem
Autors EVF SP   

Studentii_studentiem-01

 

EVF Studējošo pašpārvalde jaunajā studiju gadā uzsāk īstenot studentu MENTORU sistēmu Ekonomikas un vadības fakultātē.

Vecāko kursu studentiem ir iespēja kļūt par ceļabiedriem jeb mentoriem pirmkursniekiem, sniegt savu atbalstu un iegūt vērtīgu pieredzi mentoringā, savukārt pirmkursnieki iegūst padomdevēju, kas dalās ar savu pieredzi un zināšanām un palīdz vieglāk iepazīt jauno vidi.

Sīkāka informācija par mentoru sistēmas norisi pieejama pievienotajā infografikā.

Lai PIETEIKTOS:

Vecāko kursu studentiem jāaizpilda anketa, kas atrodas šeit: http://goo.gl/forms/7e5ksO8ppH

Pirmkursniekiem, kas vēlas iegūt mentoru, jāaizpilda anketa, kas atrodas šeit: http://goo.gl/forms/32Ai4k3syU

 

mentorgrafiks_final2015_F-min

 

 
Atskats: Sporta spēles 2015
Autors EVF SP   

Pirms sesijas sākšanās, 30. un 31.maijā, sportisti aktīvi iesāka savu vasaru, piedaloties LU EVF rīkotajās sporta spēlēs, kas norisinājās kempingā „Jūras priede”.

Lai gan laikapstākļi sporta spēļu dalībniekus lutināja tikai pirmajā dienā, tomēr lietus un stiprais vējš nebija šķērslis cīņai par uzvaru nevienai no 15 komandām, kas piedalījās LU EVF Sporta spēlēs 2015.

Pirmā diena tika aizvadīta cīņā par iekļūšanu finālā tādos komandu sporta veidos kā streetbols, futbols, volejbols, tautas bumba, virves vilkšana. Tāpat arī tika noteikts uzvarētājs Streelnieks.lv speciāli šim pasākumam izveidotajā Airsoft trasē, kurā tika pārbaudīts ne tikai komandas gars, bet arī sportistu fiziskā izturība, un ar LGK atbalstu izveidotajā stafetē komandām.

Pēc kārtīgi nosportotas dienas, sporta spēļu dalībniekiem bija iespēja atpūsties, dejojot pie DJ Kabelitoo izvēlētās mūzikas un pavadot laiku lieliskās sarunās.

Savukārt otrā diena iesākās ar komandu sporta veidu finālspēlēm un individuālajām disciplīnām. Šogad LU EVF SP piedāvāja šādas individuālās disciplīnas: šautriņmešana, lecamaukla, zelta roka, tāllēkšana, mucas celšana, vārtsargs, sprints, zābaka mešana un puzle.

LU EVF Sporta spēles 2015 noslēdzās ar izveicīgākā un spēcīgākā kapteiņa noteikšanu, ko noskaidrojām SUMO cīņas laukumā. Šogad uzvarētāja titulu kapteiņa konkursā ieguva „I'm in love with the coco” komandas kapteinis Kalvis Trops.

 

Sporta spēļu kopvērtējumā pirmo vietu ieguva komanda “Nagļi” ar xx punktiem, otro vietu - “RTU Būvnieki” ar xx punktiem, trešo vietu - ы ar xx punktiem.

 

Individuālo stafešu uzvarētāji:

Šautriņmešana: Dimitrijs Brizgalovs (106 punkti)

Zelta roka: Evija Kaulakane, Dimitrijs Brizgalovs

Tāllēkšana: Krista Zubova (2,22 m), Valters Košeļevs (2,62 m)

Mucas celšana: Ruta Gavare (205 reizes), Aleksejs Remizovs (1,13 min)

Vārtsargs: Jekaterine Kozevņikova (15 punkti), Mārcis Galejs (20 punkti)

Sprints: Jekaterina Fiļina (10,06 sek), Ģirts Dubinskis (8,02 sek)

Zābaka mešana: Ruta Gavare (26,7 m), Krists Kleinbergs (35,7 m)

Puzle: Jēkabs Kalniņš un  Ģirts Dubinskis (1,49 min)

 

Paldies arī mūsu sponsoriem: Ūdens sporta klubs AAC, Tarzāns, Aerodium, LGK, Adidas, Cēsu alus, Red Bull, One touch, Folkklubs Ala, Rūjienas saldējums, Fazer, Ādažu čipsi, Gandrs, Weekendbox, Simple Express, Escape room, Peintbola parks 1942, NARM Airsoft, MAX Supreme, Ghetto Burger, Ecco.

 

Bildes apskatāmas FB lapā: www.facebook.com/EVFspeles

Sporta spēļu rezultāti šeit

 

 
SPORTA SPĒLES 2015
Autors EVF SP   

11233529_1616121915301939_6666704463406614137_n

Vēlies kopā ar draugiem aktīvi iesākt vasaru un lieliski pavadīt laiku? Tad EVF Sporta spēles būs īstā vieta, kur atpūsties un arī pacīnīties par lieliskām balvām!

Šogad tās notiks kempingā “Jūras priede” 30. – 31. maijā.

Tā būs lieliska iespēja ne tikai izkustināt muskuļus un pārbaudīt spēkus, bet arī iekustināt prātu pirms sesijas!

Sporta spēļu dalībniekiem būs iespēja pierādīt sevi tādos komandas sporta veidos, kā futbols, volejbols, basketbols, tautas bumba, u.c. Protams, dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī dažādās individuālajās sacensībās.

Mēs vēlamies uzlabot un veicināt attiecības starp LU fakultātēm un citām Latvijas universitātēm, tādēļ piedalīties var visi!

Sporta spēles ir aktīva un veselīga atpūtas iespēja ārpus fakultātes, kas ceļ sacensību garu, kā arī sniedz dalībniekiem iespēju saturīgi pavadīt brīvo laiku, sportojot un piedaloties sacensībās.

Komandā jābūt ne mazāk kā 12 un ne vairāk kā 20 dalībniekiem, no kuriem vismaz 6 ir jābūt puišiem un 6 ir jābūt meitenēm. Komandu pieteikt var līdz 28. maijam.

Uz un no sporta spēļu vietas jūs nogādās divi 50-vietīgi Konti Buss autobusi. Uz vietām autobusos jāpiesakās reģistrējot komandu, tāpēc neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi!

Kā nokļūt?

Braucot ar vilcienun no Rīgas, jābrauc līdz Zvejniekciema stacijai.

Sīkāk par sporta spēlēm, to noteikumiem, komandas sastāvu un dalības maksu var iepazīties sporta spēļu nolikumā, kas ir pieejams ŠEIT.

 

Pieteikuma anketas:
KOMANDAS

INDIVIDUĀLĀ

 

Organizatori nodrošina katrai komandai līdz 4 divvietīgajām mājiņām, par kuru būs nepieciešams pie reģistrācijas iemaksāt drošības naudu. Ja mājiņa būs tādā pašā kārtībā kā saņemot, tad drošības komanda naudu saņems atpakaļ. Atceraties, ka gultasveļa pašiem jāņem līdzi. Ja mājiņas nevēlaties, droši ņemat teltis!

 

Neskaidrību gadījumā zvanīt Kasparam, mob.tel. 29468800

 

 
Dinamiskās Domas Darbnīca
Autors EVF S   
rsz_a3-ddd-lv
 
Atvērto durvju nedēļa: ekskursijas uzņēmumos
Autors EVF SP   

rsz_1adn_2015_plakats

Šogad jau 8.gadu pēc kārtas Prakse.lv organizē ekskursijas uz lielākajiem Latvijas uzņēmumiem, šogad piedalās vairāk kā 55 uzņēmumi. Ekskursijas noritēs no 13.-17.aprīlim.

Papildus informācija par ekskursijām: http://www.prakse.lv/atverto-durvju-nedela-uznemumos-2015

Aicinām Jūs pieteikties uz ekskursijām. Ekskursijas laikā jaunieši varēs iepazīt darba devēja telpas, darbiniekus, uzdot sev interesējošos jautājumus un piedalīties aktivitātēs.. uzzināt par prakses un darba iespējām!!!
Visas ekskursijas redzamas šeit: http://www.prakse.lv/event/list

Individuāli jaunieši var pieteikties Prakse.lv no sava jaunieša profila.

Anketu, kuru nepieciešams aizpildīt, lai pieteiktu grupu ekskursijai vari lejuplādēt šeit

Atceries,vietu skaits ekskursijām ir ierobežots!

 
Jauno mūziķu konkurss “Hadrons” aicina studentus atklāt muzikālos talantus
Autors EVF SP   
imgo

Maijā jau desmito gadu norisināsies Jauno mūziķu konkurss “Hadrons”, šogad aicinot savus talantus atklāt ne tikai Latvijas Universitātes studentiem, bet ikvienam studentam, kurš ir veido kādu muzikālu apvienību. Pieteikšanās jaunajām grupām konkursam notiks līdz 21. aprīlim, interneta vietnē naba.lv/hadrons.

Ikviena jauna mūziķu grupa, kura vēl nav izdevusi albumu un kurā ir pārstāvēti studenti, kurai piemīt studentisks sacensību gars un vēlme veicināt savu atpazīstamību ir aicināti pieteikties konkursā.  Lai piedalītos konkursā, mūziķiem līdz 20. aprīlim jaaizpilda pieteikums naba.lv/hadrons un jānosūta audio ieraksts MP3 formātā ar 3 oriģināldziesmām. Jaunās mūzikas grupas izvērtēs mūzikas nozares profesionāļi, Radio NABA un studentu pārstāvji.

 

Konkurss norisināsies divās kārtās, bet finālā 21. maijā sešas jaunās grupas spēlēs noslēguma koncertā klubā “NABAKLAB”. Visa informācija par pieteikšanos un pieteikšanās elektroniskā anketa atrodama naba.lv/hadrons. Savukārt klausītāji, līdzīgi kā iepriekšēja gadā, no  6. līdz 20. maijam interneta balsojumā noteiks savu favorītu starp finālistiem, kas saņems īpašo klausītāju balvu.

 

Konkurss notiek jau desmito gadu un kopumā tajā dalību pieteikušas vairāk nekā 200 grupas. Iepriekšējo gadu uzvarētājas – “DJ Krankenwagen”, “Nepilngadīgā Anna”, „Starmetis”, „Das Sonntags Legion”, „The Movies” (tagad „Tribes of the City”), „Ēnu kaleidoskops” - pēc tam izdevušas arī albumus un kļuvušas pazīstamas ne tikai Latvijā.

 

Jaunajām mūzikas grupām tā ir iespēja parādīt sevi plašākai sabiedrībai – galvenajā balvā iegūstot ieraksta laiku studijā un iespējas startēt uz vasaras festivāla “LABA DABA”,  festivāla “Bildes” un jauno studentu svētku “Aristotelis” skatuvēm.

 

Jauno mūziķu konkursu organizē Latvijas radio 6 – programma “NABA” sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi. Piedāvā “Lāčplēsis”.

 
Ziņojums pilotiem: RED BULL Paper Wings 2015 pacelšanās posmi.
Autors EVF SP   

rsz_1rbpw_2015_1500px

Gaisa satiksme visā pasaulē strauji pieaugs martā, kad simtiem pasaules labākie piloti uzņemsies savā starpā konkurēt par vietu Red Bull Paper Wings Pasaules finālā, kas norisināsies šī gada maijā, Zalcburgā - Austrijā.

 

Aizmirsti kabīnes, lidmašīnas dzinēju un saldo petrolejas smaržu. Visas iekārtas, kas nepieciešamas, ir parasta A4 formāta papīra lapa. Panākumi garantēti, izmantojot nedaudz iztēles un kreativitātes, lokot mazo papīra lidmašīnu.

 

Desmitiem tūkstošu piloti savas papīra lidmašīnas locīšanas prasmes pārbaudīs vairāk kā 80 valstīs visā pasaulē, cīnoties par vietu Red Bull Paper Wings finālā.

 

Kvalifikācijas posmi:

  • 29. Martā, Rīga, Olimpiskais sporta centrs, reģistrācija no 14:00 līdz 16:00, sacensības no 15:00 līdz 18:00.
  • 2.aprīlī, Rīga, Ķīpsala, BT1 halle, reģistrācija no 14:30 līdz 16:30, sacensības 15:00 līdz 18:00.

 

Žūrija pilotus vērtēs trīs disciplīnās: ilgākais lidojuma gaisā, tālākā ceļa veikums un aerobātika. Katrā no disciplīnām dalībniekiem tiek dota iespēja piedalīties divas reizes. Otrajā lidojumā, pēc pilota izvēles, var izmantot jaunu vai iepriekš izmantoto papīra lidmašīnu. Pieteikties kvalifikācijai un pārbaudīt savas papīra lidmašīnu locīšanas prasmes var jebkurš students. Drīkst piedalīties visos posmos. Dalība ir bez maksas.

 

Katras disciplīnas galvenās balvas ieguvējs iegūst lielisku iespēju piedalīties Red Bull Paper Wings pasaules finālā Zalcburgā – Austrijā. Ceļa un uzturēšanās izmaksas sedz Red Bull.

 
Studentiem iespēja izteikt viedokli par dzīvi LU dienesta viesnīcās
Autors EVF SP   
DV_kastes

Latvijas Univeristitātes Studentu padome (LU SP) šaja pavasarī uzsāk akciju ar devīzi “Student – neklusē, izsaki viedokli!” Latvijas Universitātes dienesta viesnīcās, lai noskaidrotu studējošo apmierinātību ar dzīves apstākļiem šajās dienesta viesnīcās.

Akcijas ietvaros dienesta viesnīcās būs pieejamas ieteikumu un ierosinājumu kastes, kurās dienesta viesnīcu iedzīvotāji varēs gan ierosināt uzlabojumus dienesta viesnīcu vides uzlabošanai, gan anonīmi ziņot par dažādām sadzīviskām problēmām, ar kurām saskaras, dzīvojot tajās. Visus ierosinājumus, ieteikumus un sūdzības izskatīs LU SP Sociālā virziena pārstāvji un kopīgi ar LU Saimniecības pārvaldi atradīs labākos risinājumus šo problēmu atrisināšanai un sasāpējušo jautājumu sakārtošanai, bet atbildes uz jautājumiem par studējošo dzīves ieradumiem dienesta viesnīcās palīdzēs dienesta viesnīcu vecākajiem veidot studentu dzīves notikumus dienesta viesnīcās.

LU SP Sociālā virziena vadītāja Maira Belova, “Ik nedēļu Dienesta viesnīcas vecākais atvērs izvietotās kastes “Pandoras lādes” un secinās, kas darāms konkrētajā gadījumā. Problēmas tiks risinātas un ierosinājumi ņemti vērā! Mums ir svarīgs katrs dienesta viesnīcās dzīvojošā viedoklis gan par koplietošanas telpām, gan par dežurantēm un dienesta viesnīcu sniegtajiem pakalpojumiem.”

Šī gada marta otrajā pusē dienesta viesnīcas vecākie kopā ar LU SP Sociālā virziena vadītāju dosies uz tikšanos ar LU Saimniecības pārvaldi un LU direktoru A. Peiču, lai pārrunātu sadzīviskās problēmas dienesta viesnīcās un izstrādātu konkrētu plānu to atrisināšanai, bet pirms tam LU SP aicina ikkatru dienesta viesnīcas īrnieku līdz 23. martam aizpildīt elektronisko aptauju:

  1. Rēznas ielas 10c dienesta viesnīcas īrniekiem: šeit.
  2. Burtnieku ielas 1 dienesta viesnīcas īrniekiem: šeit.
  3. Buļļu ielas 5 dienesta viesnīcas īrniekiem: šeit.
  4. Zeļļu ielas 8 dienesta viesnīcas īrniekiem: šeit.
  5. Tālivalža ielas 1b dienesta viesnīcas īrniekiem: šeit.
  6. Jūrmalas gatves 74 dienesta viesnīcas īrniekiem: šeit.

Aptaujā iegūtie dati tiks izmantoti, lai LU SP kopā ar dienesta viesnīcas vecākajiem sagatavotu nostāju par šī brīža problēmām un ierosinājumiem, veicot padziļinātāku situācijas izpēti un meklējot labākos risinājumus. Visas iesniegtās anketas ir anonīmas, bet izteiktais viedoklis tiks apkopots katru nedēļu. Regulāri Dienestu viesnīcu vecākie informēs par veiktajām izmaiņām, kā arī nozīmīgākā informācija tiks publicēta lusp.lv.

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

LU EVF - studijas

Reklāma

Reklāmkarogs