Studentu Pašpārvalde
Plaģiāta pārbaudes rīks studentiem un pasniedzējiem
Autors EVF SP   

Raksti kursa, bakalaura vai maģistra darbu un vēlies to pārbaudīt? www.plag.lv piedāvā šāu iespēju studentiem un pasniedzējiem.

Tā ir nacionālā plaģiāta atrašanas sistēma, kas studentiem dod iespēju pārbaudīt savus darbus un pasniedzējiem pārbaudīt studentu iesniegtos darbus.

Sistēmas mērķis - izskaust plaģiātu no akadēmiskās sabiedrības.

Šobrīd saglabājamos darbus sistēma salīdzina ar vairāk nekā 1.2 miljoniem teksta dokumentu un palidz izvairīres no vairāk nekā 90% plaģiāta izpausmju.

 

 


 
Iegūsti 50% atlaidi dienesta viesnīcas īres maksai
Autors EVF SP   

MAZS_Sociala_programmaLatvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) sadarbībā ar Latvijas Universitātes Saimniecības pārvaldi (LU SaP) īsteno Sociālo programmu, kas radīta ar mērķi atbalstīt Latvijas Universitātes (LU) studentus, kuriem ir nepieciešama sociālā palīdzība, un piedāvā dienesta viesnīcās dzīvojošajiem studentiem iegūt līdz 50% atlaidi gultas vietas īrei. Ja Tu esi LU students, kuram ir apgrūtināti materiālie un sociālie apstākļi, piesakies uz Sociālās programmas atbalsta saņemšanu!

Atbalsts tiek piešķirts uz piecu mēnešu periodu un kopumā atlaidi īres maksai ir iespēja saņemt līdz 10% studentu no kopējā LU dienesta viesnīcu īrnieku skaita.

Liels paldies LU SP un LU SaP Sociālajai programmai, pateicoties tai, pietaupu mammai kaut nelielas finansiālās rūpes, lai nodrošinātu manu studiju procesu,” pauž LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes studente Elīna, aicinot arī citus studentus izmantot šo iespēju. Aigars, kas studē LU Sociālo zinātņu fakultātē, par Sociālās programmas piešķirto atbalstu saka: "Tā kā nāku no maznodrošinātas ģimenes, kurā katrs cents tiek skaitīts, piešķirtā atlaide dienesta viesnīcas īres maksai ir nozīmīgs atbalsts, lai nenāktos paralēli studijām 1. kursā meklēt darbu.”

Lai pieteiktos Sociālās programmas atbalstam, laikā no 2015. gada 14. janvāra līdz 30. janvārim ir jāiesniedz:

Obligātie pamatdokumenti:

· pieteikums atbalsta saņemšanai (atbilstoši paraugam);

· Studentu servisa izsniegta izziņa par vidējo svērto atzīmi A un B daļas studiju kursos, bet, ja neesi iepriekš studējis LU, Studentu servisa izziņa ar uzņemšanas rezultātiem.

Papildus dokumenti:

· kuri apliecina Tavas ģimenes apgrūtināto materiālo un sociālo stāvokli;

· citi dokumenti, kuri var palīdzēt izvērtēt Tavu pieteikumu.

Dokumentu oriģinālus vai kopijas ar apliecinājumu par to patiesumu ir jāiesniedz LU SP birojā, Raiņa bulvārī 19, 144. telpā ar norādi “Sociālajai programmai” vai jānosūta pa pastu LU SP Birojam, Raiņa bulvārī 19, Rīga, LV - 1586 ar pasta zīmogu līdz pēdējam Sociālās programmas pieteikšanās datumam, vai jānosūta tos elektroniski, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu, uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


NB! Pirms pieteikšanās, lūgums rūpīgi iepazīties ar Sociālās programmas nolikumu (ir būtiskas izmaiņas!). Par atbalsta piešķiršanu lems LU SP apstiprināta komisija. Informācija par komisijas pieņemtajiem lēmumiem tiks paziņota 15 darba dienu laikā pēc Sociālās programmas pieteikšanās termiņa beigām.

Jautājumus vari uzdot, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


Nolikums

Pieteikums

Rīkojums

 

 
BSF Stipendiju konkurss
Autors EVF SP   

stipendija
Brīvības un Solidaritātes fonds (BSF) izsludina pieteikšanos uz vienreizēju stipendiju studentiem. 2014./2015. mācību gadā, rakstot bakalaura vai maģistra programmas noslēguma darbu, jāizvēlas kāds no fonda piedāvātajiem tematiskajiem blokiem.
Šajā mācību gadā piedāvātās virstēmas ir:

- Arodbiedrību loma mūsdienu Latvijā;
- Zaļā tautsaimniecība;
- Progresīvā nodokļu politika;
- Vienlīdzīgu iespēju nozīme valsts politiskajā, ekonomiskajā un sociālajā attīstībā;
- Demokrātijas attīstība.

Uz izsludināto stipendiju drīkst pretendēt Latvijas augstskolu studenti, kuri 2014./2015. mācību gadā izstrādā savus noslēguma darbus studijām bakalaura vai maģistra programmās. Lai pieteiktos BSF stipendijai, studentam jāiesniedz ar kādu no izsludinātajām virstēmām saskanīga noslēguma darba tēma, kas saskaņota ar potenciālo darba vadītāju. Pieteikties stipendijai var, aizpildot pieteikšanās anketu un iesniedzot to BSF līdz 2015. gada 01. februārim (ieskaitot). Stipendiju konkursa nolikums un pieteikuma anketa ir pieejama :

 
Laba ziņa izcilniekiem
Autors EVF SP   
13661120386385Izcilnieki, kuriem pēc veiksmīgas ziemas sesijas nokārtošanas 2014. gada rudens semestra priekšmentu vidējā atzīme būs 9,5 un augstāka, Rīgas Mikroautobusu Satiksmes minibusos 2015. gadā pus gadu varēs braukt par brīvu.
Pilnsabiedrības „Rīgas Mikroautobusu Satiksme” projekts „Atbalsts izglītībai” attiecas uz pilna laika augstskolu bakalaura grāda dienas nodaļas studentiem.
Pēc ziemas sesijas nokārtošanas aicinām izcilniekus ar Studentu servisa izsniegtu izziņu par to, ka ir izcilnieks 2014. gada rudens semestrī, personu apliecinošu dokumentu un personalizētu E-Talonu vai ISIC karti vērsties Rīgas Mikroautobusu Satiksmē, kur tiks ielādēti bezmaksas braucieni veselam pus gadam.

 
Iespēja veikt brīvprātīgo darbu Latvijas prezidentūras Eiropas Savienībā pasākumos
Autors EVF SP   

bd_grupa

Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus iesaistīties LJP brīvprātīgā darba grupā un iegūt pieredzi nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu organizēšanā un koordinēšanā

Ja esi jaunietis vecumā no 13-30 gadiem, brīvi pārvaldi latviešu un kādu no svešvalodām, esi motivēts iegūt pieredzi, kas nākotnē būs noderīgs ieraksts Tavā CV un vēlies saturīgi pavadīt no mācībām vai darba brīvo laiku – kļūsti par daļu no LJP brīvprātīgo jauniešu komandas!

Mēs piedāvājam:

  • iespēju veikt dažādu, tavām interesēm atbilstošu, brīvprātīgo darbu nacionāla un starptautiska mēroga pasākumos;
  • pieredzi sadarbībai ar valsts un pašvaldību iestādēm Latvijā un starptautiskām institūcijām;
  • līdzdarboties Latvijas prezidentūras Eiropas Savienībā pasākumos;
  • pieredzējušus, atraktīvus un motivētus kolēģus un domu biedrus no visas Latvijas;
  • izglītības un apmācību iespējas Latvijā un ārpus tās;
  • noderīgas rekomendācijas tavam nākotnes darbam;
  • nelielas un lielas balvas/pateicības un pasākumus;

Pieteikšanās, aizpildot pieteikumu ej.uz/LJPBD.

Papildus informācija rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , vai zvanot 22842101

logo_ljp

 
Žurnāla "Kapitāls" prakses vakance
Autors Bildesin   
10841594_883203881713110_331527837_n

Žurnāls "Kapitāls" gaida tieši tavu pieteikumu mūsu prakses vakancei!

Komunicēsi ar mūsu klientiem, iegūsi lieliskus kolēģus, patīkamus bonusus par paveikto darbu un reālu iespēju redzēt kā strādā medijs un vienīgais žurnāls par biznesu Latvijā! Un tas viss tikai divās līdz trīs prakses dienās!

Gaidām Tavu pieteikumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai apsteidz citus un zvani 67029363!

Pats prakses norises laiks ir nākošās nedēļas sākums, 2-3 dienas, nepieciešami 2-3 komunikabli cilvēki.

Notiks arī īsa apmācība, instrukcijas un sagatavoti teksti, ko runāt.

 
Peak Time 2015
Autors EVF SP   
10733789_10152411058011087_3963484883519681347_o

Peak TimePeak Time 2015, lielākās austrumeiropas starptautiskās biznesa sacensības studentiem, norisināsies 16. reizi. Katru gadu Peak Time piesaista vairāk kā 2000 dalībniekus no aptuveni 70 pasaules valstīm. Studenti sacenšas CESIM simulācijas spēlē un pēta reālas situācijas kādā biznesa nozarē. 20 labākās komandas un 20 individuālie dalībnieki iegūst vietu finālā, kas norisinās Rīgā, Rīgas Ekonomikas augstskolā, kur dalībniekiem ir sniegta lieliska iespēja iegūt kontaktus no dažādām pasaules valstīm, klausīties aizraujošas un iedvesmojošas vieslekcijas un sacensties ar citiem studentiem intensīvās biznesa simulācijās.

Šogad Peak Time 2015 norisināsies no 17. Līdz 19. Aprīlim, Rīgas Ekonomikas augstskolā. Reģistrācija norisinās no 5.novembra līdz 21. Decembra 23:59.


 
Eiropas Komisijas sacerējumu konkursu: " Tik līdzīgas, tik atšķirīgas, tik eiropeiskas."
Autors EVF SP   
xDG-ELARG-WritingP20Competition-website-headerP20140930-lv.jpg.pagespeed.ic.6GdiWfMyO2

Eiropas Komisijas Paplašināšanās ģenerāldirektorāts pašlaik rīko Eiropas sacerējumu konkursu: " Tik līdzīgas, tik atšķirīgas, tik eiropeiskas."

Konkurss paredzēts jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem no 28 ES dalībvalstīm, un tas notiks līdz 2015. gada 27. Februārim.

 

Dalībnieki tiks aicināti atbildēt uz vienu vai abiem šiem jautājumiem:

-         Kāda ir Tava pieredze paplašinātajā Eiropas Savienībā?

-         Kā paplašinātā Eiropas Savienība var risināt nākotnes izaicinājumus?

Konkurs­ā būs viens uzvarētājs no katras dalībvalsts. Visi valstu uzvarētāji tiks uzaicināti uz trīs dienu mācību apmeklējumu Briselē. Uzvarētāju sacerējumi tiks publicēti Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē un tiks piedāvāti publicēšanai vadošajiem plašsaziņas līdzekļiem dalībnieka valstī.

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

LU EVF - studijas

Reklāma

Reklāmkarogs