Studentu Pašpārvalde
Kļūsti par dienesta viesnīcas vecāko!
Autors EVF SP   

Tiek_mekleti_dienesta_viesnicas_vecakieStudent, dzīvo Burtnieku ielas 1 vai Tālivalža ielas 1b Latvijas Universitātes (LU) dienesta viesnīcā un vēlies saņemt 50% atlaidi īres maksai? Tad, lūk, Tev ir izaicinājums - kļūsti par savas dienesta viesnīcas vecāko! Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) un Latvijas Universitātes Saimniecības pārvalde (LU SaP) līdz š.g. 25. septembrim aicina aktīvus, atbildīgus un apņēmības pilnus kopmītnēs dzīvojošus studentus, kuri vēlas uzlabot dzīvi dienesta viesnīcās (DV), pieteikties DV vecāko amatam!

Kopmītnēs jeb dienesta viesnīcās dzīvošie studenti savā ikdienā ir saskārušies ar ne mazums problēmsituācijām, kuras, visiem kopā strādājot un pilnveidojot apkārtējo vidi, mēs varam novērst un tādējādi uzlabot situāciju. DV vecākā galvenie uzdevumi būs sadarboties ar DV vadītāju un LU SP, organizēt DV dzīvojošo kopsapulces, lai rosinātu diskusijas ar administrāciju, kā arī līdzdarbošanās DV sadzīves stāvokļa uzlabošanā, apkopojot īrnieku ieteikumus, sūdzības un problēmas, arīdzan iekšējo pasākumu rīkošanu.

Studentam kļūstot par DV vecāko, būs tiesības saņemt informāciju par DV notiekošo no DV administrācijas, LU SaP un LU SP un pārstāvēt studentu intereses. Par sava laika un darba ieguldīšanu DV vecākais saņems 50% atlaidi ikmēneša īres maksai.

Pieteikt savu kandidatūru var līdz šī gada 25. septembrim, sūtot CV un īsu motivācijas vēstuli uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Plašāku informāciju par DV vecākā pienākumiem un prasībām var iegūt nolikumā, kā arī sazinoties ar LU SP Sociālā virziena vadītāju, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Student, esi aktīvs un iesaisties savas apkārtējās vides uzlabošanā!

Nolikums pieejams šeit

 
Iesvētības 2014
Autors EVF SP   

1269527_727863407230803_858381069_o

Čau, pirmkursniek!

12 mācību gadi skolā aiz muguras, arī pirmā nedēļā universitātē aizvadīta, un priekšā vēl 3-4 studiju gadi. Lai turpmāk sevi varētu saukt par pilntiesīgu studentu, Tev jāiziet vēl pēdējais pārbaudījums - IESVĒTĪBAS!

Tajās Tu tiksi ne tikai iesvētīts studenta statusā, bet tā būs arī lieliska iespēja iepazīties ar saviem kursa biedriem citādākā vidē.


Šī gada tēma ir armija. Vieglāk ies tiem, kas ievēros dresscode, bet ņem vērā, ka jāņem tās drēbes, kuras nav žēl sasmērēt/sabojāt/saplēst/sliktākajā gadījumā izmest.


Iesvētības notiks 18.09. Biķernieku mežā. Tur tu vari nokļūt ar 14., 18. trolejbusu vai 15., 16. un 31. autobusu, braucot līdz pieturai „Kapi” (oficiāli šī pietura ir izņemta no maršruta, taču ir saskaņota apstāšanās iespēja īpaši iesvētību dienai, līdz ar to varat atgādināt vadītājam, ja viņš piemirst).Ierašanās laiki:

10:00 - Vadības zinības

11:30 - SEK + SEA

13:00E-bizness un Finanšu menedžments

14:30 - Ekonomika un Grāmatvedība, analīze,audits


Tiks attaisnoti tie lekciju kavējumi, kuru laikā notiek iesvētības. Netiek attaisnota visa diena!

Pēc iesvētībām būs iespēja ieiet dušā kojās.


Tā kā iesvētīšana studenta statusā ir svarīgs notikums, kas ir jānosvin, gaidīsim Tevi vakarā klubā CoyoteFly Rīgā, Tērbatas ielā 2, kur Tevi sagaidīs mūzika, dejas līdz rītam un konkursi ar balvām!

Droši ņem līdzi savus draugus, aicināti visis svinēt gribētāji.

Ierašanās klubā sākot ar plkst. 22:00. Ieeja vakara pasākumā par brīvu!


Mūs atbalsta: CoyoteFly, Contex, RedBull, Escape room, Volvo ledus halle, AdrenalineTan un DNB banka.

 
LU jauktā kora "Juventus" rudens uzņemšana
Autors EVF SP   

Plakats_Juventus_uznemsana_08092014

Latvijas Universitātes jauktais koris Juventus” izziņo  dziedātāju rudens uzņemšanu. Noklausīšanās norisināsies 8.septembrī, plkst. 18:00, LU Lielajā aulā.

 

Jau 94 gadus koris Juventus ir mājvieta talantīgiem un atraktīviem dziedātājiem, kuru prasmes tiek spodrinātas spožu diriģentu un pieredzējušu vokālo pedagogu virsvadībā. Šajā kolektīvā ir iespēja apgūt gan plašu klāstu akadēmiskās mūzikas repertuāra, gan  piedalīties skaistos populārās mūzikas projektos, tāpat izaicināt sevi pašaizliedzīgā darbā, lai kopā baudītu uzvaras garšu pēc koru konkursiem.

 

„Galvenās prasības pretendentiem ir drosme piedziedāt Latvijas Universitātes Lielo aulu un možs gars kopīgiem piedzīvojumiem. Juventus ir vieta, kur cilvēki divreiz nedēļā pulcējas, lai vienotos dziesmās un pilnveidotu savas vokālās prasmes. Šeit tiek sastapti gan lieliski draugi, gan kora mammas un tēti, brāļi un māsas. Esam viena liela, laimīga un muzikāla ģimene,” skaidro Juventus ģimenes galva Rūdolfs Krēsliņš.

 

2014./2015.gada sezonā Juventus plāno piedalīties krāšņos starptautiskos projektos, savus spēkus izmēģināt konkursos un svinēt Latvijas Universitātes 95 gadu jubileju. Aicinām ikvienu koru mūzikas entuziastu izmēģināt spēkus kļūt par senākā Latvijas studentu amatieru kora dalībnieku un sasniegt jaunas muzikālās virsotnes.

 

Vairāk informācija par Juventus atrodama:

www.juventus.lv

www.facebook.com/choir.juventus

twitter.com/koris_Juventus

 

LU jauktā kora “Juventus” sabiedrisko attiecību speciāliste:

Anda Lagzdiņa
tālr.: +371 26 367535
e-pasts: anda.lagzdina@ gmail.com

 

 

 
NASDAQ OMX Riga stipendiju konkurss
Autors EVF SP   

rsz_stipendiju_konkurss_lv_webrsz_stipendiju_konkurss_en_web

Birža NASDAQ OMX Riga jau devīto gadu organizē stipendiju konkursu par labāko bakalaura vai maģistra darbu, kas saistīts ar Latvijas un/vai Baltijas vērtspapīru tirgu, tostarp par šādiem jautājumiem: 

·        tirgus analīze dažādos aspektos; 
·        likviditātes jautājumi; 
·        investoru attiecību un korporatīvās pārvaldības jautājumi; 
·        finanšu tirgus tiesiskais regulējums; 
·        Latvijas valsts kapitāla tirgus attīstība. 

Konkursa mērķis ir rosināt Latvijas augstskolu studentu interesi par vērtspapīru tirgu un tā piedāvātajām iespējām uzņēmumiem un investoriem.  Konkursam iesniegtos darbus divās kārtās vērtēs īpaši izveidota profesionāļu Vērtēšanas komisija, kurā darbosies biržas pārstāvji, augstskolu mācībspēki, kā arī nozares profesionāļi. Augstāko vērtējumu ieguvušā darba autors saņems biržas balvu EUR 1000apmērā (pēc nodokļu nomaksas). 

Līdz 2014.gada 1. oktobrim studenti tiek aicināti iesniegt 2013.gada pēdējā ceturksnī un 2014. gadā aizstāvētos bakalaura un maģistra darbus ekonomikas nozarē, kas saistīti ar Latvijas un / vai Baltijas vērtspapīru tirgu. Konkursā var pieteikt darbus gan latviešu, gan angļu valodā, kuri ir saņēmuši augstskolas vērtējumu ne zemāku par 7 (septiņiem) punktiem un nav iepriekš iesniegti Baltijas valstu biržu organizētajos konkursos.

 

Vairāk informācija un konkursa nolikums atrodams NASDAQ OMX Baltic mājas lapā http://www.nasdaqomxbaltic.com/lv/birzas-informacija/par-mums/nasdaq-omx-riga/birzas-balvas/stipendiju-konkurss/

 
Pirmkursnieku konkurss
Autors EVF SP   

runaskonkurss_1000Kā jau katru gadu arī šogad Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) sadarbībā ar Tallink meklē pirmkursnieku, kurš savu vien pirmkursniekam raksturīgo enerģiju, iedvesmu un nepacietīgu sagaidīt savu pirmo studiju semestri spēj ietērpt skaistos vārdos sev un saviem kursa biedriem! Ja tev ir ko teikt, sūti savu sagatavoto svētku runu 300-350 vārdu apjomā un motivācijas vēstuli brīvā formā līdz 17. augustam uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ar norādi “Pirmkursnieka runas konkursam”

 

Tu esi bakalaura studiju pirmā kursa students, kas nupat sapratis, ka līdz 1. septembrim savā Universitātē ir palicis teju vien nieka mēnesis vai arī esi izskatījis visu pieejamo informāciju par savu fakultāti un nevari vien sagaidīt brīdi, kad iepazīsi savus kursa biedrus, lai kopīgi mestos apgūt jaunas zināšanas? Varbūt savu sparu, enerģiju un gatavību uzsākt savas studenta gaitas vēlies izteikt paša veidotā runā un sev un saviem draugiem dāvāt Tallink jūras ceļojumu?

 

Labākās runas autors ar savu uzrunu uzstāsies Jauno studentu svētkos “Aristotelis” 31. augustā Doma laukumā un saņems dāvanu karti no Tallink, lai kopā ar vēl 3 draugiem dotos jūras ceļojumā Rīga-Stokholma-Rīga un izbaudītu aizraujošu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa.

 

2013. gadā iespēju teikt pirmkursnieku runu ieguva LU Sociālo zinātņu fakultātes studente Dārta Apsīte, kas Doma laukumā sapulcējušos studentus un mācībspēkus uzrunāja šādiem vārdiem: „Mums ir jāsaprot, cik liels ir spēks un varēšana, ja esam visi kopā! Ja esam izglītoti! Veidosim Latviju tādu, kādu gribam to redzēt. Kamēr latvietis nebeigs izglītoties, Latvija pastāvēs! Latvijas Universitāte joprojām ir saglabājusi savu galveno uzdevumu – būt par Latvijas intelektuālās dzīves centru. Turpināsim izglītoties un nest Latvijas vārdu pasaulē ar Latvijas pirmuniversitāti –Latvijas Universitāti, un vienmēr atcerēsimies Ata Kronvalda teikto :” Man nav svētākas valodas par latviešu valodu, man nav mīļākas tautas par latviešu tautu.”!”

 

Nolikums šeit

 
Pirmsaristotelis
Autors EVF SP   

rsz_evf

 

Čau, pirmkursniek!


Strauji tuvojas Tavs pirmais studiju gads, kas neapšaubāmi sola jaunus draugus un neaizmirstamus piedzīvojumus! Lai drošākiem soļiem dotos uz pirmajām lekcijām 1. septembrī, aicinam Tevi uz LU EVF Pirmsaristoteli 31. augustā, kurā iepazīsi fakultāti, jaunos kursa biedrus un varēsi pārbaudīt savu erudīciju!

 

31. augustā plkst. 12:30 mēs, LU EVF Studentu Pašpārvalde, gaidīsim Tevi fakultātes pagalmā, lai pavadītu lielisku dienu, orientējoties pa fakultāti, risinot dažādus uzdevumus un pirms studiju sākuma arī nedaudz iekustināt savu radošo pusi!

 

 

Un noteikti nepalaid garām svinīgo gājienu vakarā uz Doma laukumu, kur tiksies visas LU fakultātes! Tāpēc visi tiekamies plkst. 18:00 fakultātes iekšpagalmā, ģērbušies sarkanās un melnās drēbēs, lai starp daudzajiem studentiem mūs atpazītu un mēs paradītu, ka esam labākā un skaļākā fakultāte!


Pēc gājiena, ar mūsu fakultātes dekāni priekšgalā, dosimies atpakaļ uz LU EVF iekšpagalmu, kur kopā iesāksim Tavu pirmo studenta ballīti un izdejosimies pirms došanās uz Aristoteļa svnībām Vidzemes tirgus paviljonā!

 

Par enerģiju mūsu Pirmsaristotelī gādās RedBull! rsz_redbullproductpic-1

 

Vairāk info par Aristoteļa pasākumiem: www.aristotelis.lv

 
Jauno studentu svētki "ARISTOTELIS"
Autors EVF SP   
rsz_rsz_aristotelis

Neatkarīgi no tā vai esi jaunais vai jau esošais EVF students, NĀC ar mums 31. augustā pārstāvēt savu fakultāti studentu svētkos "ARISTOTELIS"! Esi skaļš, košs un radošs!

"Aristoteļa svētki kļuvuši par neaizvietojamu katra jaunā LU studenta dzīves sastāvdaļu. Tie sākas jau pirms svinīgās atklāšanas Doma laukumā, kad jaunie studenti pulcējas kopīgam gājienam no savām fakultātēm uz svinību norises vietu, pa ceļam pēc iespējas veiksmīgāk piesakot savu piederību fakultātei, kas izpaužas pirmkursniekiem piešķirtā fakultātei raksturīgā atribūtikā, fakultātes karogā, dziesmās un saukļos, lai, nonākot galā, sacenstos par studentiskākās saimes titulu.

 

Doma laukumā jaunajiem studentiem būs iespēja pirmo reizi tikties ar pašu Aristoteli, LU rektoru profesoru Mārci Auziņu, fakultāšu dekāniem, studentu un studenšu korporācijām.

Aristoteļa oficiālās daļas beigas tiks iezīmētas, studentiem dodoties lāpu gājienā pa Vecrīgu, gar Brīvības pieminekli un Latvijas Universitātes galveno ēku Raiņa bulvārī 19, lai kopīgi nokļūtu pasākuma otrās daļas norises vietā - Vidzemes tirgus Aristoteļa paviljonā. Tajā jaunie studenti tiks iepazīstināti ar studenta godu ballēties un pilnībā atstāt vasaru aiz muguras līdz ar studentu zvēresta došanu pusnaktī."

 

vairāk info: www.aristotelis.lv

 
Iespēja kļūt par buddy ārzemju studentam
Autors EVF SP   

300 jaunus iespaidus alkstoši Erasmus studenti  ierodas Latvijas Universitātē.

Gribi kļūt par studenta BUDDY?????

Nāc, pievienojies!

Iepazīsti jaunas kultūras, iegūsti jaunus draugus, iepazīstini ar pilsētu un parādi cik lieliska ir Latvija!

Ja zini vismaz divas valodas un Tev ir nedaudz brīvā laika un pozitīva enerģija ar kuru dalīties.

Sūti e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz 03.08.2014.

 

Around 300 new experience seeking Erasmus students are coming to the University of Latvia!

Want to be a BUDDY???

Come and join!

Get to know new cultures, make new friends, help them to get to know the city, and show how awesome Latvia is!

If you know at least 2 languages, if you have some extra time, and positive energy to share: join us!

Send an e-mail to Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu until 03.08.2014

rsz_lv_web

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

LU EVF - studijas

Reklāma

Reklāmkarogs