Studentu Pašpārvalde
Fotokonkurss "Patriotiskā Latvija"
Autors EVF SP   

 

LU_EVF_SP_Fotokonkurss-2Kura ir tā vieta Latvijā, kur nokļūstot, Tu patiešām sajūti to silto un nebeidzamo mīlestību pret Latviju? Vai tas ir tepat Rīgā vai ārpus tās, varbūt tie ir Tavi lauki vai kāda vēsturiska vieta Latvijā? Lai kur tas būtu, Tev ir iespēja parādīt un pastāstīt par, tavuprāt, patriotiskāko vietu Latvijā, iemūžinot to fotogrāfijā.

Tuvojoties Latvijas 96. dzimšanas dienai, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes Studentu pašpārvalde organizē fotokonkursu “Patriotiskā Latvija”, lai aicinātu studentus parādīt savu patriotisko Latviju.

Fotogrāfijas var iesūtīt ikviens Latvijā studējošs students līdz 9. novembrim uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Publiskā balsošana mūsu Facebook lapā (ej.uz/EVFSP) notiks no 10. - 16. novembrim, un 17. novembrī to izvērtēs īpaša žūrija.

Fotokonkursa uzvarētājs balvā iegūs vakariņas divām personām 18. novembrī Folkklubā “Ala”.

 

Fotokonkursa nolikums

 
Studentu rudens talka
Autors EVF SP   

talkai_plakats_ainava

Kad koki zaudē savu krāsaino rudens mēteli un zeme lēnām pārklājas ar daudzkrāsainām lapām, varam secināt, ka dabu ir pārņēmis rudens – ar krāsu bagātību, dzestrajiem rītiem, pelēko miglas paklāju un aukstajiem vējiem saules staros. Lai apvienotu patīkamo ar lietderīgo – izkustētos, saliedētos ar draugiem un paveiktu kādu labu darbu,Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) aicina Tevi, kā arī pārējos Latvijas Universitātes (LU) studentus un mācībspēkus, draugus, radus un paziņas pavadīt ražīgu pēcpusdienu Studentu Rudents talkā, kas norisināsies šī gada 25. oktobrī, sestdien, no plkst. 11:00 LU Botāniskajā dārzā, Kandavas ielā 2.

Studentu Rudens talka LU Botāniskajā dārzā ir ikgadējs pasākums LU SP kalendārā. Šīs talkas ietvaros LU SP aicina studentus, mācībspēkus, draugus no citām augstskolām un visus, kas vēlas labi pavadīt laiku, uz kopīgu pastrādāšanu un pikniku pēc darba. Čaklos talkotājus pirmā siltā tēja gaidīs no plkst. 10:45, lai līdz plkst. 15:00 pagūtu sagatavot Botānisko dārzu gaidāmajai ziemas sezonai, kā arī ieelpotu svaigo rudens gaisu starp dārza ekspozīcijām un pavadītu laiku draugu vidū. LU SP par labi padarīto darbu cienās ar tēju, iesala dzērienu, cepumiem un siltu zupu pusdienās.

Talcinieki tiks nodrošināti ar cimdiem un darbarīkiem, bet, ja nu tomēr mājās ir aizķēries kāds grābeklis, nav jākautrējas ņemt to līdzi.

Noteikti aicini līdzi savus kursa biedrus un citus savas fakultātes studentus, jo paralēli talkai norisināsies sacensības par aktīvākās fakultātes titulu. Fakultāte, kura sevi talkā būs pārstāvējusi ar vislielāko studentu un mācībspēku skaitu, gūs balvu. Skaits tiks fiksēts līdz plkst. 12:00.

Talciniekus darbā atbalstīs draugi - Fazer, Piebalgas alus, Fantasy Park, Latvijas valsts meži, Mežrozītes.lv un Rīgas Dome.

Tiekamies zeltītā rudenī ar siltiem apaviem un možu noskaņojumu!

 
LU studentu Biznesa inkubators uzņem jaunos dalībniekus līdz 9. oktobrim
Autors EVF SP   

Biznesa_inkubators_uznemsana_plakats
LU studentu Biznesa inkubators uzņem jaunos dalībniekus līdz 9. oktobrim! Piesakies, lai izveidotu biznesu jau studiju laikā. 

Atnāc uz vieslekciju 6. oktobrī pulksten 16.00 LU Ekonomikas un vadības fakultātē 225. auditorijā Aspazijas bulvārī 5 un uzzini vairāk par iestāšanos LU studentu Biznesa inkubatorā. Vieslekcijā runās uzņēmējs un biznesa eņģelis Viesturs Sosārs par to, kā izvēlēties labu un ilgtspējīgu biznesa ideju. Lekcijas ietvaros tu dzirdēsi inkubatora dalībnieku Kristiāna (Greynut) un Raimonda (FL*SH You&Me) pieredzes stāstus, kā arī varēsi uzdot jautājumus biznesa inkubatora vadītājam Mikum. Pieraksties notikumā Facebook un aicini līdzi draugus!

Pēc viena gada, starp labākajiem Biznesa inkubatora dalībniekiem notiks konkurss par 10'000 EUR finansējumu.

Biznesa inkubators ir:
- Praktiskas iemaņas uzņēmējdarbībā
- Radoša atmosfēra
- Telpas Rīgas centrā
- Mentorings
... un daudz kas cits!

Mēs tev palīdzēsim realizēt tavu biznesa ideju jau studiju laikā. Sīkāk par uzņemšanu, kā arī nolikums un pieteikšanās veidlapas, atrodamas šeit. Pieteikties var jebkurš LU students vai studentu komanda, kuras sastāvā vismaz puse dalībnieku ir LU studenti.

Uz tikšanos!

LU EVF Biznesa inkubators
+37167034735
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
 
RedBull GRAVITY CHALLANGE
Autors EVF SP   

 

RBGC

Jau šo ruden būs iespējams piedalīties Red Bull Gravity Challenge, kas norisināsies šī gada 21. oktobrī, Ķīpsalas kolonādē, Rīgā, plkst. 16:00. Lai piedalītos, atliek izgatavot izpletni, kas krītot no 15 metru augstuma nesadauzītu tajā ielikto olu. Neliels ieskats Red Bull Gravity Challenge: https://www.youtube.com/watch?v=RwwuqbE1CPM

Red Bull Gravity Challenge galvenā ideja ir aicināt dažādu augstskolu studentus izgatavot lidojošu ierīci, kas ļaus olai droši nosēsties no 15 metru augstuma.  Jāņem vērā, ka olai ir jāpieskaras zemei. Vērtēts tiks nevien tas, ka ola būs nosēdusies bez plaisām un iespiedumiem, bet arī olas nosēšanās ierīces izskats un komandas radošums priekšnesuma laikā.

Reģistrēt savu dalību pasākumumā būs iespējams uz vietas no plkst. 15:00 līdz plkst. 16:00, vai sūtot savu pieteikumu elektroniski uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Piesakoties elektroniski ir nepieciešams norādīt:

 1. Komandas nosaukums;
 2. Trīs dalībnieku vārdi, uzvārdi un augstskola.

Nosacījumi dalībniekiem:

 • Katrai komandai ir jāsastāv no trīs dalībniekiem no kuriem viens ir izvirzīts par komandas kapteini, kas būs atbildīgs par izpletņa palaišanu kritienam;
 • Tiek izmantota normāla izmēra ola > 53g. Tai ir jābūt jēlai un svaigai, lai iznīcināšanas gadījumā nebūtu jūtams slikts aromāts;
 • Ieteicamais kopējais izgatavotās ierīces izmērs ir 1 kubikmetrs (1X1X1 metrs);
 • Izgatavotā olas nosēšanās ierīce nedrīks svērt vairāk par 5 kg;
 • Ierīces izgatavošanai nedrīkst izmantot vielas, kas var apdraudēt apkārtējot vidi (piemēram stikls, nafta, ķīmiskās vielas u.c.).

Vērtēšanas kritēriji:

 • Olai ir jānolaižas neskartai, bez plaisām un iespiedumiem;
 • Olai ir jāpieskaras zemei;
 • Olai ir jānolaižas norobežotajā zonā;
 • Radoša pieeja (olas nosēšanās ierīces izskats lidojuma laikā).

Katrai komandai, pirms ierīces nomešanas no 15 metru augstuma ir dota viena minūte īsam uznācienam. Ja ir vēlme uzstāteis ar sevis izvēlētu mūziku, tā laiksu ir jāiesniedz DJ.

Uzvarētājiem garantētas balvas no Red Bull.

Jautājumu gadījumā var sazināties ar Red Bull radošo komandu rakstot uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 
Prakse mārketinga daļā SIA NP Foods
Autors EVF SP   

SIA NP Foods ir vadības un attīstības uzņēmums, kas Latvijas un Baltijas līmenī nodrošina administratīvās, pārdošanas un mārketinga funkcijas uzņēmumu grupai AS Laima, AS Staburadze, AS Gutta, SIA Staburadzes konditoreja.

Piedāvājam:

PRAKSI MĀRKETINGA DAĻĀ

Mēs Tev uzticēsim:

 • Asistēšanu dažādās mārketinga aktivitātēs: Staro Rīga, Ziemassvētku Namiņš u.c.
 • Dažādu materiālu sagādi
 • Datu bāzes papildināšanu
 • Mārketinga noliktavas kārtošanu
 • Aktu sagatavošanu
 • Cenu aptauju veikšanu aktuāliem projektiem

Mēs no Tevis sagaidām:

 • Vēlmi apgūt jaunas zināšanas
 • Mērķtiecību, enerģiskumu, atbildību

Mēs Tev nodrošināsim:

 • Informāciju prakses atskaitei
 • Iepazīšanos ar uzņēmumā ražotajiem produktiem
 • Lielisku pieredzi profesionālā mārketinga komandā
 • Piedalīšanos dažādos mūsu organizētos pasākumos

 

Pieteikumu lūdzam sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ar norādi „Prakse mārketinga daļā” līdz 10.10.2014.

 
Piesakies jaunajai DEMOLA sezonai!
Autors EVF SP   
DEMOLA_pieteiksanas_fall2014_FIN-page-001
Sveiciens Latvijas aktīvajiem studentiem!

Šis ir izaicinājumu piedāvājums tieši jums!

Uzsākot jauno mācību gadu, otro reizi šogad aicinām pieteikties studentus dalībai studentu-uzņēmēju sadarbības platformā DEMOLA Latvia. Jaunajai sezonai starts tiks dots jau oktobrī.

Augustā uzņēmumi un organizācijas DEMOLA iesniedza problēmjautājumus, kas saistīti ar produktu un pakalpojumu attīstību. Uzņēmēju pieteikumi ir publicēti interneta vietnē latvia.demola.net/apply, aicinot studentus ar tiem iepazīties un pieteikties dalībai jaunajā projektu sezonā līdz 30. septembrim.

Latvijā DEMOLA šogad jau ir aizvadījusi savu pirmo sezonu, pavasarī to noslēdzot ar septiņiem projektiem, ko bija izstrādājušas septiņas studentu grupas. Kopumā projektā darbojās 30 studentu, un rezultātā trīs uzņēmumi iegādājās licenci rezultātu izmantošanai, piecas komandas apņēmušās turpināt strādāt ar savām idejām jau ārpus DEMOLA projekta, un pieciem studentiem ir piedāvāts darbs pieprojekta partnera.

Pielikumā pievienota detalizētāks apraksts par rudens sezonas aktivitātēm.

Sīkāka informācija par Demola Latvia www.demola.lv, FB: Demola.Latvia vai rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

DEMOLA_pieteiksanas_fall2014_FIN-page-002
 
Iepazīsti citas kultūras - piedalies CEP!
Autors EVF SP   

rsz_cepVai vēlies tuvāk iepazīt citas kultūras un interesantus cilvēkus no dažādām valstīm? Tad iesakām pieteikties CEP – Culture Exchange Programme!

Nu jau kuro gadu vienviet projekta ietvaros tiks pulcēti ārvalstu un latviešu studenti, lai gūtu jaunas zināšanas, labi pavadītu laiku un ēstu cepumus interesantu cilvēku lokā. Pagaidām jau ir pieteikušies dalībnieki no Ķīnas, Indijas, Turcijas, Vācijas, Pakistānas, Marokas, Uzbekistānas, Polijas … Esi viens no viņiem!

Projekts ilgs visu semestri (29. septembris – decembris). Un tikšanās norisināsies konkrētos laikos vismaz divreiz mēnesī. Paredzēta arī ekskursija, vakara orientēšanās pasākums, braucieni uz dzīvnieku patversmi utt.

CEP ir iespēja uzlabot savas angļu valodas zināšanas, uzzināt ko jaunu un gūt draugus, palīdzēt ārvalstu studentiem integrēties. Sauc līdzi kursa biedrus un paziņas un izbaudiet kopā visu, ko šāds projekts spēj sniegt! Bet dari to ātri, jo vietu skaits ir ierobežots.

Vairāk info: https://www.facebook.com/CultureEP vai rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Vai piesakies uzreiz: https://docs.google.com/forms/d/1APG3E4xEHsLHzhTd1lpaaQ9y6z0AjpkGVWOK48Z8rFc/viewform?c=0&w=1

 
Share Your Culture – Join CEP!
Autors EVF SP   

 

rsz_cep

Culture Exchange Programme (CEP) has returned this semester to offer once again an opportunity to both Latvian and foreign students to enjoy themselves while learning more about one another’s native culture. If you’re friendly, active and open-minded, this project is for you!

In series of meetings throughout the semester participants will take part in different activities, group works, discussions, etc. There is going to be 6 official meetings and 2 outdoor activities – a hike or a trip, and an orienteering event in the centre of Riga. In addition, unofficial meetings are planned to promote friendship between participants, such as visiting animal shelter “Ulubele”, attending other events outside the project, and more.

CEP is an interactive project: it is a unique chance to work together with people of different mindsets and mentalities. In this kind of multicultural environment, set by organisers and participants, informal education is encouraged, contributing to one’s intercultural competence and mutual understanding. Participants are also assigned to homework between official meetings. Do not fear: it is not what it sounds like! The purpose of homework is to encourage socialising among participants, work in groups and come to a result together, as a team.

This semester certain dates have been set for the more important meetings and activities:

 • September 29
 • October 7
 • October 18
 • October 23
 • October 31
 • November 12
 • November 27
 • December 11

Check your schedules and mark the dates: the application for CEP is open until the midnight of September 24.

Don’t be afraid to get out of your comfort zone, meet amazing people and share your experience with one another: join CEP!

For more information write to Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , or look for us on Facebook (CultureEP) and Twitter (CEP_14).

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

LU EVF - studijas

Reklāma

Reklāmkarogs