Studentu Pašpārvalde
Iespēja veikt brīvprātīgo darbu Latvijas prezidentūras Eiropas Savienībā pasākumos
Autors EVF SP   

bd_grupa

Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus iesaistīties LJP brīvprātīgā darba grupā un iegūt pieredzi nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu organizēšanā un koordinēšanā

Ja esi jaunietis vecumā no 13-30 gadiem, brīvi pārvaldi latviešu un kādu no svešvalodām, esi motivēts iegūt pieredzi, kas nākotnē būs noderīgs ieraksts Tavā CV un vēlies saturīgi pavadīt no mācībām vai darba brīvo laiku – kļūsti par daļu no LJP brīvprātīgo jauniešu komandas!

Mēs piedāvājam:

  • iespēju veikt dažādu, tavām interesēm atbilstošu, brīvprātīgo darbu nacionāla un starptautiska mēroga pasākumos;
  • pieredzi sadarbībai ar valsts un pašvaldību iestādēm Latvijā un starptautiskām institūcijām;
  • līdzdarboties Latvijas prezidentūras Eiropas Savienībā pasākumos;
  • pieredzējušus, atraktīvus un motivētus kolēģus un domu biedrus no visas Latvijas;
  • izglītības un apmācību iespējas Latvijā un ārpus tās;
  • noderīgas rekomendācijas tavam nākotnes darbam;
  • nelielas un lielas balvas/pateicības un pasākumus;

Pieteikšanās, aizpildot pieteikumu ej.uz/LJPBD.

Papildus informācija rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , vai zvanot 22842101

logo_ljp

 
Žurnāla "Kapitāls" prakses vakance
Autors Bildesin   
10841594_883203881713110_331527837_n

Žurnāls "Kapitāls" gaida tieši tavu pieteikumu mūsu prakses vakancei!

Komunicēsi ar mūsu klientiem, iegūsi lieliskus kolēģus, patīkamus bonusus par paveikto darbu un reālu iespēju redzēt kā strādā medijs un vienīgais žurnāls par biznesu Latvijā! Un tas viss tikai divās līdz trīs prakses dienās!

Gaidām Tavu pieteikumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai apsteidz citus un zvani 67029363!

Pats prakses norises laiks ir nākošās nedēļas sākums, 2-3 dienas, nepieciešami 2-3 komunikabli cilvēki.

Notiks arī īsa apmācība, instrukcijas un sagatavoti teksti, ko runāt.

 
Peak Time 2015
Autors EVF SP   
10733789_10152411058011087_3963484883519681347_o

Peak TimePeak Time 2015, lielākās austrumeiropas starptautiskās biznesa sacensības studentiem, norisināsies 16. reizi. Katru gadu Peak Time piesaista vairāk kā 2000 dalībniekus no aptuveni 70 pasaules valstīm. Studenti sacenšas CESIM simulācijas spēlē un pēta reālas situācijas kādā biznesa nozarē. 20 labākās komandas un 20 individuālie dalībnieki iegūst vietu finālā, kas norisinās Rīgā, Rīgas Ekonomikas augstskolā, kur dalībniekiem ir sniegta lieliska iespēja iegūt kontaktus no dažādām pasaules valstīm, klausīties aizraujošas un iedvesmojošas vieslekcijas un sacensties ar citiem studentiem intensīvās biznesa simulācijās.

Šogad Peak Time 2015 norisināsies no 17. Līdz 19. Aprīlim, Rīgas Ekonomikas augstskolā. Reģistrācija norisinās no 5.novembra līdz 21. Decembra 23:59.


 
Eiropas Komisijas sacerējumu konkursu: " Tik līdzīgas, tik atšķirīgas, tik eiropeiskas."
Autors EVF SP   
xDG-ELARG-WritingP20Competition-website-headerP20140930-lv.jpg.pagespeed.ic.6GdiWfMyO2

Eiropas Komisijas Paplašināšanās ģenerāldirektorāts pašlaik rīko Eiropas sacerējumu konkursu: " Tik līdzīgas, tik atšķirīgas, tik eiropeiskas."

Konkurss paredzēts jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem no 28 ES dalībvalstīm, un tas notiks līdz 2015. gada 27. Februārim.

 

Dalībnieki tiks aicināti atbildēt uz vienu vai abiem šiem jautājumiem:

-         Kāda ir Tava pieredze paplašinātajā Eiropas Savienībā?

-         Kā paplašinātā Eiropas Savienība var risināt nākotnes izaicinājumus?

Konkurs­ā būs viens uzvarētājs no katras dalībvalsts. Visi valstu uzvarētāji tiks uzaicināti uz trīs dienu mācību apmeklējumu Briselē. Uzvarētāju sacerējumi tiks publicēti Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē un tiks piedāvāti publicēšanai vadošajiem plašsaziņas līdzekļiem dalībnieka valstī.

 
Uzzini par KIC InnoEnergy maģistra programmas iespējām.
Autors EVF SP   

kic_promo_bannerPiedalies konkurētspējīgā, KIC InnoEnergy nodrošinātā maģistra studiju programmā Eiropā! Atmaksātas studijas un stipendija garantēta!

BEST-Riga sadarbībā ar Zinātnes un Inovācijas Apvienību (no angļu val. Knowledge and Innovation Community jeb KIC) 8. decembrī plkst. 17:30 RTU Zinātniskās bibliotēkas telpās (Paula Valdena iela 5, Ķīpsala) organizē informatīvu semināru, kurā būs iespēja uzzināt par KIC InnoEnergy  maģistra programmas piedāvātajām iespējām.

KIC InnoEnergy maģistra programma ir starptautiska rakstura programma, kas studentiem sniedz iespēju iegūt  maģistra  grādu ilgtspējīgas enerģētikas un uzņēmējdarbības  jomā (no angļu val. sustainable energy engineering) kādā no Eiropas vadošajām universitātēm- Štutgartē, Amsterdamā, Barselonā u.c. Organizācija piedāvā 7 dažāda veida maģistra programmas, tādejādi nodrošinot studentus ne tikai ar tehniskajām zināšanām, bet arī ar biznesa uzsākšanai nepieciešamo zināšanu bāzi.  Tās  ietvaros tiek nodrošināta divu gadu dotācija maģistra studijām- viens gads paredzēts studijām kādā no Eiropas tehniskajām universitātēm, bet otrs kādā no Eiropas prestižākajām biznesa skolām. Programmas dalībniekiem tiek nodrošināta arī ikmēneša stipendija 750 EUR apmērā, kā arī prakses un  darba pieredze starptautiskā uzņēmumā maģistra darba rakstīšanas laikā (Par pašu programmu vairāk informācija http://www.kic-innoenergy.com/education/).

Pieteikties var pēdējā kursa bakalaura vai maģistratūras studenti, kas rudens semestrī vēlas turpināt savas studijas enerģētikas jomā! Pieteikties var jebkuras fakultātes studenti- arhitekti, ekonomisti, ķīmiķi, būvnieki, IT jomā studējošie, transportbūve un visi citi, kam interesē šī sfēra, vēlas iegūt jaunas zināšanas un nenovērtējamu darba pieredzi ilgtspējīgas enerģētikas sektorā.

Pieteikties var aizpildot anketu http://ej.uz/KICenergy līdz 4. decembrim!

Jautājumu gadījumā raksti uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


 
Ziemassvētku pasākums "Black & white"
Autors EVF SP   

10553753_987374761279665_8471840603648116220_oIEDOMĀJIES...sievietes elegantās vakarkleitās, vīrieši skaistos, koptos uzvalkos. Un tam pa vidu maskas. Skan saistoša un patīkama mūzika Rock’n’Berries pavadībā un ir iespēja nobaudīt dzērienus no folkkluba “Ala”, kā arī piedalīties aktivitātēs, kas saliedē ne tikai cilvēkus, bet arī sirdis. Un tas viss cēla mērķa labad: labdarībai! Studentu pašpārvaldes brauks uz Latgali apciemot bērniņus no maznodrošinātām ģimenēm un centīsies arī viņiem šīs Ziemassvētku brīvdienas padarīt neaizmirstamas. Esi gatavs piedalīties un palīdzēt?
Tad ieskaties zemāk minētajā:


KAS? Ziemassvētku pasākums “Black&White”.
KUR? Kongresu namā, Kr. Valdemāra ielā 5.
KAD? 19. Decembrī, ieeja no 22:00.
CIK MAKSĀ? Ja ziedo mantiņu – 3 EUR; ja neziedo – 4 EUR; pasākuma laikā – 5 EUR.
KUR VAR IEGĀDĀTIES? LU EVF Studentu pašpārvaldē, LU HZF Studentu pašpārvaldē un LU FMF Studentu pašpārvaldē.
KAS RĪKO? LU EVF SP, LU HZF SP un LU FMF SP.
KAS ATBALSTA? Adrenaline tan, Kapitāls, Lux Express, Latvijas Nacionālais teātris, Fazer, Dinamīts, Ādažu čipši, Escape room, albumi.lv, Coyote Fly, Cosmopolitan, Caramelles, davanuserviss.lv., Elvi, Rīgas Rēvija, Subway.
GRUPA? Rock’n’Berries.
DJ? Pēc plkst. 02:00 DJ kabelito būs pie ruļļiem.
DRESKODS? Melnā vai baltā tērps “Black Tie” stilā ar masku. Pie ieejas būs "face-control". Ja neesi pārliecināts par tērpu, izlasi šo: http://www.tvnet.lv/ sievietem/stils/ 535011-dreskoda_abc_tas_jaz ina_pat_ja_neesi_princese/page/2

Un, ja ir vēl kādi jautājumi, droši jautā Tavam draugam, Studentu pašlārvaldei! Un atceries cēlo mērķi.

 
Fakultātes basketbola tribīnēs
Autors EVF SP   

1606431_573291332761741_1337099029_oStraujiem soļiem tuvojas LUSP un BK LU rīkotais fanu konkurss "Fakultātes basketbola tribīnēs"

Kas tas ir?
"Fakultātes basketbola tribīnēs" ir konkurss, kurā tiek noskaidrota trakākā, labākā, radošākā un skaļākā LU fakultātes fanu komanda, basketbola tribīnēs, atbalstot BK LU mājas spēlēs Latvijas čempionātā Aldaris LBL basketbola cīņās.
Konkursa mērķis?
1) Popularizēt basketbolu, kā aktīvu dzīvesveidu un pievērst cilvēkus tam, kā arī popularizēt basketbolu LU saimē.
2) Popularizēt BK LU studentu vidū un sniegt komandai tik ļoti nepieciešamo atbalstu cīņās pret Latvijas labākajām komandām (VEF, Ventspils, Barons Kvartāls, BK Valmiera)
3)Noskaidrot labāko un skaļāko basketbola fanu komandu starp LU fakultātēm.
Balvas? -
Neuztraucieties, būs liela skaista galvenā balva, kā arī otrās vietas pārsteigumu balva, un simpātiju balvas.
Kā arī citas mūs lielisko sponsoru balvas labākajām komandām.
Kā pieteikties? Sūti pieteikuma anketu (saņem šeit) uz sports[@]lu.lv vai roberts.fridrihsons[@]gmail.com Komandā jābūt vismaz 7 cilvēkiem un uz spēli jānāk ar attiecīgu pašizdomātu atribūtiku (plakāti, bungas, taures, apģērbs, saukļi, karogi u.t.t) un labu garastāvokli. BK LU mājas spēles notiek Olimpiskajā Sporta centrā Grostonas ielā 6b.

 
Pieteikšanās Iespējamā misijā vēl tikai līdz 1. decembrim
Autors EVF SP   

Iespejama_misijaVēl tikai līdz 1. decembrim ilgs pieteikšanās izglītības programmas Iespējamā misija (IM) Astotajam iesaukumam. Aicinām zinošus un mērķtiecīgus pēdējā kursa studentus, augstskolu absolventus un jaunos profesionāļus pieņemt izaicinājumu par savu turpmākās profesionālās un personīgās izaugsmes ceļu izvēlēties dalību programmā un darbu skolā. Jaunajā iesaukumā tiks uzņemti 30 dalībnieki – jo ātrāk saņemts pieteikums, jo ātrāk potenciālais dalībnieks tiek iesaistīts atlases procesā un iespējams jau nākamā gada sākumā zina, vai ir uzņemts programmā.

 

IM aicina jauniešus pieņemt izaicinājumu kļūt par programmas dalībnieku un divus gadus strādāt kādā Latvijas skolā par pilna laika skolotāju, pasniedzot savai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus. Tā ir iespēja pierādīt, ka katrs bērns var sasniegt augstus mērķus, kā arī ietekmēt sabiedrības nākotni jau šodien.

 

Līdztekus darbam skolā katru otro nedēļas nogali divu gadu garumā IM dalībnieki piedalās intensīvās praksē balstītās mācībās, kurās apgūst mācīšanas un vadības prasmes. Jaunie skolotāji saņem arī mācību stipendiju un individualizētu profesionāļu atbalstu, kas palīdz izvērtēt un pastāvīgi uzlabot darba kvalitāti. IM absolventi atzīst, ka programmā un skolā gūtā pieredze attīsta spēju efektīvāk komunicēt un organizēt citus darbam, izprast savu un citu uzvedību un rīcības motīvus, objektīvi izvērtēt paveiktā darba kvalitāti, izvirzīt īstermiņa un ilgtermiņa mērķus gan sev, gan citiem, kā arī efektīvi plānot laiku mērķu sasniegšanai.

 

IM pretendentam jāiztur 4 atlases kārtas. Līdz šim konkurss uz vienu IM dalībnieka vietu bijis vidēji 1:10. Atlasē tiek vērtēti potenciālā dalībnieka akadēmiskie, sabiedriskie un/vai profesionālie sasniegumi, mērķtiecība un neatlaidība, gatavība mācīties, komunikācijas prasmes un motivācija dalībai programmā. Pieteikties var pretendenti, kuriem jau ir bakalaura grāds vai otrā līmeņa profesionālā izglītība vai plāno to iegūt 2014./2015. studiju gadā. Būtiski, lai izvēlētā mācību priekšmeta nozarē augstskolā ir apgūti atbilstoši studiju kursi vismaz 8 KP apjomā.

 

Lai pieteiktos IM, vispirms jāreģistrējas pieteikuma anketas saņemšanai piesakies.iespejamamisija.lv. Anketa ir programmas pirmā atlases kārta un tās aizpildīšana prasa laiku un iedziļināšanos. Tāpēc aicinām neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi, kā arī izmantot iespēju sazināties ar IM pārstāvjiem, lai precizētu neskaidros jautājumus, kliedētu šaubas vai tieši otrādi – iegūtu papildus motivāciju. Kontakti atrodami piesakies.iespejamamisija.lv lapā.

 

25. novembrī interesenti aicināti izmantot iespēju apmeklēt IM Sarunu klubu, kurā par savu pieredzi stāstīs un atziņās par skolu, skolēniem, mācīšanu un personīgo izaugsmi dalīsies programmas dalībnieki un absolventi. Vairāk par pasākumu https://www.facebook.com/events/386968251458149/.

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

LU EVF - studijas

Reklāma

Reklāmkarogs