Studentu Pašpārvalde
Izlaiduma balle 2014
Autors EVF SP   

Izlaidums14

Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē jau ceturto gadu Studentu pašpārvalde kopā ar LU EVF vadību fakultātes absolventiem organizē izlaiduma balli, lai nosvinētu patīkamo notikumu - universitātes pabeigšanu! Šogad EVF absolvēja 800 studenti.

Balle notika 20. jūnijā  EVF pagalmā, kur tika uzcelta telts ar deju grīdu, lai netraucētu lietus un dejot varētu visu nakti. Vakara laikā par lielisku mūziku un trakām dejēm gādāja grupa CoCo Orchestra un DJs Agris. Vakaru vadīja talantīgais mūziķis un mūsu fakultātes bijušais students Kārlis Būmeisters jeb Kaža.

EVF Studentu pašpārvaldes biedri bija parūpējušies arī par konkursiņiem, kuros balvas nodrošināja RedBull, Ģertrūdes ielas teātris un Ze Donats.

 

Bildes no pasākuma šeit un fotostūra šeit!

VIDEO

 
Aizvadītas EVF sporta spēles 2014!
Autors Bildesin   

rsz_img_9185Šajā nedēļas nogalē, 31.maijā un 1. jūnijā, tika aizvadītas sporta spēles, kas notika "Kempings Nemo".

Neskatoties uz to, ka laika apstākļi sportistus nelutināja, visas 12 komandas cīnījās līdz galam. Paldies visām komandām, kas piedalījās!

Pirmajā dienā notika komandu spēles futbolā, volejbolā, frisbijā, streetbolā, tautas bumbā, virves vilkšanā. Savu fizisko izturību un savstarpējo saliedētību bija iespēja pārbaudīt arī Streelnieks.lv īpaši izveidotajā Airsoft trasē. Lai noskaidrotu stiprāko komandu bija atbraucis "Captain Morgan" busiņš, kuru komandām bija jāvelk.

Pirmo dienu noslēdza dejas Nemo vasaras terasē.

Otrajā dienā notika finālspēles un individuālās disciplīnas: ziloņa pastaiga, zābaka mešana, jūras stafete, riņķīši un florbola metieni.

 

 
Sporta Spēles 2014
Autors EVF SP   

rsz_1baneris

Vēlies kopā ar draugiem aktīvi iesākt vasaru un lieliski pavadīt laiku? Tad EVF Sporta spēles būs īstā vieta, kur atpūsties un arī pacīnīties par balvām!

Šogad tās notiks “Kempings Nemo” no 31. maija – 1. jūnijam.

Tā būs lieliska iespēja ne tikai izkustināt muskuļus un pārbaudīt spēkus, bet arī iekustināt prātu pirms sesijas!

Mēs vēlamies uzlabot un veicināt attiecības starp LU fakultātēm un citām Latvijas universitātēm, popularizēt sporta spēles kā aktīvas un veselīgas atpūtas iespēju ārpus fakultātes, ceļot patriotismu un sacensību garu, kā arī sniegt dalībniekiem iespēju saturīgi pavadīt brīvo laiku, sportojot un piedaloties sacensībās.

Sporta spēļu dalībniekiem būs iespēja pierādīt sevi tādos komandas sporta veidos, kā futbols, volejbols, basketbols, tautas bumba, frisbijs, airsofts, u.c. Protams, dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī dažādās individuālajās sacensībās.

 

Sīkāk par sporta spēlēm, to noteikumiem, komandas sastāvu un dalības maksu var iepazīties sporta spēļu nolikumā, kas ir pieejams zemāk.

Organizatori nodrošina katrai komandai 1 četrvietīgo mājiņu, par kuru būs nepieciešams pie reģistrācijas iemaksāt drošības naudu. Komandai būs arī iespēja par saviem līdzekļiem noīrēt papildus mājiņas. Gadījumā, ja komanda nevēlas papildus mājiņas, tiks nodrošinātas telšu vietas. Rezervācijas un sīkāka informācija atrodama:  http://www.nemo.lv/kempinga_majinas.html


Neskaidrību gadījumā zvanīt Tomam mob.tel. 26544201

 

Nolikums

Komandas pieteikuma anketa

Individuālā pieteikuma anketa


 
Pavasara Boulinga nakts pārskats
Autors LU EVF SP   

rsz_3img_0914

Netiki uz supervaroņu tikšanos LU EVF Pavasara Boulinga naktī 24.aprīlī izklaides centrā “Fantasy Park”, bet vēlies zināt, kā gāja? Šeit neliels ieskata boulinga naktī!

Bija ieradušās 16 supervaroņu komandas. Satikt varēja Supermenu, Kaķsievieti, Power Puff meitenes, Betmenu un viņa pretinieku Džokeru, tomēr dominēja studentu pašu izdomāti supervaroņi, no kuriem boulinga nakts noslēguma konkursā par visatraktīvāko un oriģinālāko supervaroni žūrija atzina Škodmenu!

Paralēli boulinga spēlēm dalībnieki iesaistījās dažādās spēlēs, kurās varēja parādīt savu veiklību, ātrumu un lokanību, un iegūt veicinošās balvas! Par atmosfēru turnīrā gādāja DJs.

1. vietu ieguva Tomsoni (664 punkti);

2. vietu - Aksīši (551 punkts);

3. vietu - Sapņu komanda ( 541 punkts).


Ar lieliskām balvām gan turnīra, gan konkursu uzvrētājus nodrošināja mūsu lieliskie sponsori: RedBull, Zaķusalas Peintbola parks, YoYo Frozen Yoghurt, Skrīveru saldumi, Ģertrūdes ielas teātris, resorāns “Kotai” un Contex.


Vairāk bildes no pasākuma šeit: http://failiem.lv/u/gzdnpfy

 
Pavasara boulinga nakts
Autors LU EVF SP   

rsz_1evf_banerisVai Tev kādreiz domas lekciju laikā aizklīst citā realitātē, kur Tev ir superspējas? Realitātē, kur Tu vari būt supervaronis vai ļaundaris? Vai kādreiz Tevi pārņem vēlme izglābt visu pasauli vai tieši otrādi – pārņemt to savā varā?

Lai kāda būtu Tava fantāzija, 24. aprīli EVF Pavasara Boulinga nakts turnīrā Tu vari būt gan visiem labi zināmais supervaronis Betmens vai supervarone Brīnumsieviete vai viņu pretinieki! Bet varbūt Tev ir savas īpašās spējas un arī kostīms?

Šogad supervaroņi tiekas 24. aprīlī Mūkusalas ielā 71, „Fantasy Park” telpās, lai noskaidrotu, kura supervaroņu komanda ir spēcīgākā boulinga turnīrā!

Vēlies piedalīties?

Lūk, kas Tev jādara:

Izveido 5 cilvēku komandu, kurā ir vismaz 2 meitenes un līdz 22. aprīlim plkst. 18:00 nāc uz EVF Studentu pašpārvaldi (pagrabiņā Aspazijas bulv. 5, ieeja no pagalma), aizpildi anketu un samaksā dalības maksu EUR 10 par komandu (no katra cilvēki sanāk tikai EUR 2). Anketu vari apskatīt zemāk.

Pirms nākat pieteikties izvirziet komandas kapteini un izdomājiet komandas nosaukumu!

Tad tikai atliek izbrīvēt aprīļa pēdējo ceturtdienu!

Mūs atbalsta: Red Bull, YoYo Frozen yoghurt, Skrīveru saldumi, Ģertrūdes ielas teātris, žurnāls IR.

 

Pielikums:

1)Anketa


2)Nolikums

 

 
Elevator Pitch
Autors LU EVF SP   

 

unnamedKā savu biznesa ideju vai sevi noprezentēt 30 sekundēs - Elevator Pitch. LU EVF Biznesa inkubators aicina uz Vandas Daukstas semināru par prezentācijas prasmēm un to, kā sagatavot Elevator pitch jeb 30 sekunžu runu, lai ar savu biznesa ideju ieinteresētu potenciālo klientu, investoru, partneri vai citu personu. Ja vēlies apgūt šo prasmi, pievienojies 9.aprīlī 16:30 Aspazijas bulvārī 5, 320. kabinetā. Lekcijas valoda - angļu un latviešu. Latviete, kas dzimusi, augusi un izglītojusies ASV, Vanda Dauksta nu jau 7 gadus sauc Rīgu par savu mājvietu. Viņa strādā Rīgas Ekonomikas augstkolā kā pasniedzēja un lektore. Viņa arī konsultē uzņēmumus prezentācijas un pārdošanas prasmēs, tostarp SIA Angel Glass Design, TEDx Riga, Biznesa inkubātors Magnus, Microsoft Latvija,u.c. Vanda ir starp Riga Toastmasters kluba dibinātājiem un ir godalgota publiskās runas teicēja un novērtētāja. Riga Toastmasters klubs ir publiskās runas biedrība, kur tā dalībniekiem ir iespēja savstarpēji atbalstošā vidē attīstīt savas komunikācijas un līdera prasmes. Ja vēlaties apmeklēt šo lekciju 9.aprīlī 16:30, Aspazijas bulvārī 5, 320. kabinetā, reģistrējieties:šeit
Kā savu biznesa ideju vai sevi noprezentēt 30 sekundēs - Elevator Pitch.
ej.uz https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dGVBbFNEWE9XZ0NxV1c2bkxxSEhyelE6MAKā savu biznesa ideju vai sevi noprezentēt 30 sekundēs - Elevator Pitch. LU EVF Biznesa inkubators aicina uz Vandas Daukstas semināru par prezentācijas prasmēm un to, kā sagatavot Elevator pitch jeb 30 sekunžu runu, lai ar savu biznesa ideju ieinteresētu potenciālo klientu, investoru, partneri vai citu personu. Ja vēlies apgūt šo prasmi, pievienojies 9.aprīlī 16:30 Aspazijas bulvārī 5, 320. kabinetā. Lekcijas valoda - angļu un latviešu. Latviete, kas dzimusi, augusi un izglītojusies ASV, Vanda Dauksta nu jau 7 gadus sauc Rīgu par savu mājvietu. Viņa strādā Rīgas Ekonomikas augstkolā kā pasniedzēja un lektore. Viņa arī konsultē uzņēmumus prezentācijas un pārdošanas prasmēs, tostarp SIA Angel Glass Design, TEDx Riga, Biznesa inkubātors Magnus, Microsoft Latvija,u.c. Vanda ir starp Riga Toastmasters kluba dibinātājiem un ir godalgota publiskās runas teicēja un novērtētāja. Riga Toastmasters klubs ir publiskās runas biedrība, kur tā dalībniekiem ir iespēja savstarpēji atbalstošā vidē attīstīt savas komunikācijas un līdera prasmes. Ja vēlaties apmeklēt šo lekciju 9.aprīlī 16:30, Aspazijas bulvārī 5, 320. kabinetā, reģistrējieties: ej.uz/LU_Elevator_pitch Kā savu biznesa ideju vai sevi noprezentēt 30 sekundēs - Elevator Pitch. ej.uz https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dGVBbFNEWE9XZ0NxV1c2bkxxSEhyelE6MAKā savu biznesa ideju vai sevi noprezentēt 30 sekundēs - Elevator Pitch. LU EVF Biznesa inkubators aicina uz Vandas Daukstas semināru par prezentācijas prasmēm un to, kā sagatavot Elevator pitch jeb 30 sekunžu runu, lai ar savu biznesa ideju ieinteresētu potenciālo klientu, investoru, partneri vai citu personu. Ja vēlies apgūt šo prasmi, pievienojies 9.aprīlī 16:30 Aspazijas bulvārī 5, 320. kabinetā. Lekcijas valoda - angļu un latviešu. Latviete, kas dzimusi, augusi un izglītojusies ASV, Vanda Dauksta nu jau 7 gadus sauc Rīgu par savu mājvietu. Viņa strādā Rīgas Ekonomikas augstkolā kā pasniedzēja un lektore. Viņa arī konsultē uzņēmumus prezentācijas un pārdošanas prasmēs, tostarp SIA Angel Glass Design, TEDx Riga, Biznesa inkubātors Magnus, Microsoft Latvija,u.c. Vanda ir starp Riga Toastmasters kluba dibinātājiem un ir godalgota publiskās runas teicēja un novērtētāja. Riga Toastmasters klubs ir publiskās runas biedrība, kur tā dalībniekiem ir iespēja savstarpēji atbalstošā vidē attīstīt savas komunikācijas un līdera prasmes. Ja vēlaties apmeklēt šo lekciju 9.aprīlī 16:30, Aspazijas bulvārī 5, 320. kabinetā, reģistrējieties:ej.uz/LU_Elevator_pitch
Kā savu biznesa ideju vai sevi noprezentēt 30 sekundēs - Elevator Pitch.
ej.uz https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dGVBbFNEWE9XZ0NxV1c2bkxxSEhyelE6MA

 

 
Uzņēmējdarbībass spēle "Zibens Bizness"
Autors LU EVF SP   
Sākas pieteikšanās 3 dienu uzņēmējdarbības sacensībai „Zibens Bizness”
Sadarbībā ar Swedbank, RTU, RISEBA un Biznesa augstskolas Turība biznesa inkubatoriem LU EVF Biznesa inkubators otro gadu pēc kārtas 20.-22.martā organizē reāla biznesa sacensību „Zibens Bizness”, kur Tev ir iespēja pieteikties un 3 dienās izbaudīt uzņēmējdarbību no idejas līdz pārdošanai t/c Mols. Sacensības dalībnieki tiks sadalīti 3 komandās savā starpā. Komandām sacensības dienā tiks atklāta nozare, kurā ir jāizveido savs produkts, un tām būs uzdevums 3 dienās saražot un pārdot savu produkciju. Komanda, kas iegūs vislielāko peļņu, kā godalgu saņems naudas balvu savas komandas ieņēmumu apmērā.
Ja tu interesējies par uzņēmējdarbību, bet vēlies iesākumā pārbaudīt savas spējas tajā, tad Zibens Bizness ir efektīvākais konkurss, kur to darīt.
Vairāk informācijas:http://www.biznesainkubators.lu.lv/zinas/t/25860/
Sākas pieteikšanās 3 dienu uzņēmējdarbības sacensībai „Zibens Bizness” - Latvijas Universitāte
www.biznesainkubators.lu.lv
10008490_751653004859370_1136843068_nSākas pieteikšanās 3 dienu uzņēmējdarbības sacensībai „Zibens Bizness”

Sadarbībā ar Swedbank, RTU, RISEBA un Biznesa augstskolas Turība biznesa inkubatoriem LU EVF Biznesa inkubators otro gadu pēc kārtas 20.-22.martā organizē reāla biznesa sacensību „Zibens Bizness”, kur Tev ir iespēja pieteikties un 3 dienās izbaudīt uzņēmējdarbību no idejas līdz pārdošanai t/c Mols. Sacensības dalībnieki tiks sadalīti 3 komandās savā starpā. Komandām sacensības dienā tiks atklāta nozare, kurā ir jāizveido savs produkts, un tām būs uzdevums 3 dienās saražot un pārdot savu produkciju. Komanda, kas iegūs vislielāko peļņu, kā godalgu saņems naudas balvu savas komandas ieņēmumu apmērā.

Ja tu interesējies par uzņēmējdarbību, bet vēlies iesākumā pārbaudīt savas spējas tajā, tad Zibens Bizness ir efektīvākais konkurss, kur to darīt.
Vairāk informācijas:http://www.biznesainkubators.lu.lv/zinas/t/25860/

Sākas pieteikšanās 3 dienu uzņēmējdarbības sacensībai „Zibens Bizness” - Latvijas Universitāte

www.biznesainkubators.lu.lv
 
Simulācijas spēle Traction
Autors LU EVF SP   
Vēlies attīstīt savas prasmes un pielietot studiju procesā iegūtās zināšanas praksē un par to saņemt vērtīgu balvu? BEST-Riga aicina piedalīties vel nebijušā notikumā Latvijā - Simulācijas spēle Traction.
Tractionir ekonomikas simulāciju spēle, ar kuras palīdzību dalībniekiem ir iespēja veidot savu virtuālo IT uzņēmumu (programmatūras veidošanā un datoru detaļu ražošana). Uzdevums 18 gājienu laikā pielietojot dažādus finanšu rīkus un piesaistot investorus, fondus un sadarbības partnerus maksimāli attīstīt uzņēmumu.
Simulācijas spēle ir jauns produkts, kas Latvijā tiks izmēģināts pirmo reizi, bet Eiropā tikai otro reizi. Pati pamat ideja nāk no Kanādas, kur spēle ir jau panākumiem bagāta un to pat apsver ieviest universitātēs par obligātu. Latvijā šis pasākums notiek pateicoties
Tieši studenti šajā spēlē, var pilnveidot un pārbaudīt zināšanas apstākļos, kas pietuvināti dzīves realitātei. Spēle, pēc savas būtības, ir piemērota ikvienam loģiski domājušam cilvēkam, kam interesē iespēja pielietot savas zināšanas praksē.
Lai pieteiktos sacensībām, Tev ir jāizveido 2-3 erudītu studentu komanda un līdz 2014. gada 7. martam jāatbild uz anketas jautājumiem, kas ir atrodami šeit -https://docs.google.com/forms/d/14_btHqqbFAzkt6kZJXDwar798YHwFPLFQzO8DICYxR0/viewform
Sacensības notiksies 2014. gada 11. martā RTU, plkst.10.00, Kaļķu ielā 1.
Sīkāk par spēli var atrast:http://www.experientialsimulations.com
BEST-Riga mājaslapa:http://best.rtu.lv
Kontaktinformācija:
Kārlis Kalniņš, projekta koordinators
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; tel.: +371 26323411
Zane Feldmane, BEST-Riga prezidente
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; tel.: +371 25401019
imgbilde
Vēlies attīstīt savas prasmes un pielietot studiju procesā iegūtās zināšanas praksē un par to saņemt vērtīgu balvu? BEST-Riga aicina piedalīties vel nebijušā notikumā Latvijā - Simulācijas spēle Traction.
Tractionir ekonomikas simulāciju spēle, ar kuras palīdzību dalībniekiem ir iespēja veidot savu virtuālo IT uzņēmumu (programmatūras veidošanā un datoru detaļu ražošana). Uzdevums 18 gājienu laikā pielietojot dažādus finanšu rīkus un piesaistot investorus, fondus un sadarbības partnerus maksimāli attīstīt uzņēmumu.
Simulācijas spēle ir jauns produkts, kas Latvijā tiks izmēģināts pirmo reizi, bet Eiropā tikai otro reizi. Pati pamat ideja nāk no Kanādas, kur spēle ir jau panākumiem bagāta un to pat apsver ieviest universitātēs par obligātu. Latvijā šis pasākums notiek pateicoties
Tieši studenti šajā spēlē, var pilnveidot un pārbaudīt zināšanas apstākļos, kas pietuvināti dzīves realitātei. Spēle, pēc savas būtības, ir piemērota ikvienam loģiski domājušam cilvēkam, kam
interesē iespēja pielietot savas zināšanas praksē.
Lai pieteiktos sacensībām, Tev ir jāizveido 2-3 erudītu studentu komanda un līdz 2014. gada 7. martam jāatbild uz anketas jautājumiem, kas ir atrodami: šeit.
Sacensības notiksies 2014.
gada 11. martā RTU, plkst.10.00, Kaļķu ielā 1.
Sīkāk par spēli var atrast:http://www.experientialsimulations.com
BEST-Riga mājaslapa:http://best.rtu.lv
Kontaktinformācija:
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; tel.: +371 26323411Kārlis Kalniņš, projekta koordinators
Zane Feldmane, BEST-Riga prezidente
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; tel.: +371 25401019
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

LU EVF - studijas

Reklāma

Reklāmkarogs